«ساعت فراموشی» با صدای رضا یزدانی منتشر شد

0

موسیقی پارس – لیا شیرازی: رضا یزدانی که آلبوم‌های «شهر دل»، «پرنده بی پرنده»، «هیس» و «ساعت 25» را در کارنامه هنری خود دارد، به تازگی آلبومی با عنوان «ساعت فراموشی» را به علاقمندان ارائه نموده است که شامل 14 قطعه از جمله «تیمارستان»، «کارتن خواب»، «بانوی من»، «آدم یه جاهایی رو مجبوره» و . . . می‌باشد. بهروز پایگان، میلاد عدل، آرش زمانیان و مازیار احمدپور ساخت موسیقی این اثر را بر عهده داشته‌اند.

رضا یزدانی در گفتگویی با خبرنگار ما در مورد «ساعت فراموشی» اظهار داشت: در این آلبوم تجریبات تازه‌ای در زمینه ترانه، تنظیم، ملودی و وکال ارائه داده‌ام و با این‌که همچنان می‌توانید شنوای استایل همیشگی من در زمینه موسیقی در این اثر باشید اما تفاوت را نسبت به آثار قبلی احساس کنید. در این آلبوم هر نوع سبک و ریتم که همراستا با صدای من بوده استفاده شده است تا تنوع بالا رفته و به این طریق مخاطبین از پیش راضی‌تر شوند.

این خواننده در توضیح این مطلب که آثار ارائه‌ شده توسط ایشان موافق با خواست بازارپسند عموم نیست، گفت: در آلبوم‌های قبلی نیز بسیاری از من خرده می‌گرفتند که این آثار با آن‌چه در بازار شنیده می‌شود، مطابقت ندارد ولی با این حال خوشبختانه همیشه آثارم با استقبال و فروش مواجه شده‌اند و این باعث خوشحالی و خرسندی من است. تصور من این است که باید قبول کنیم فرهنگ شنیداری مردم تغییر کرده است و در هر زمان و مکان موزیک مطابق با شرایط را طلب می‌کنند. من نیز با توجه به شناختی که از مخاطبم دارم در این آلبوم سعی کردم همچنان در کنار حفظ فضای اجتماعی به عمق علاقه‌های قلبی و احساس کسانی که قرار است با قطعات این آلبوم ارتباط برقرار کنند نفوذ کنم و امیدوارم این آلبوم بتواند توقع‌های شنوندگان را برآورده سازد.

منبع : اختصاصی موسیقی پارس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید