آلبوم جدید خواننده گروه بیلتز در صدر پرفروش ترین های بیلبورد قرار گرفت

0

موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: پل مک کارتنی، خواننده ی سابق گروه موسیقی بیتلز، روز 7 سپتامبر جدیدترین آلبوم خود را با نام ایستگاه مصر منتشر کرد. این آلبوم یک هفته پس از انتشار، توانست در صدر لیست بیلبورد قرار بگیرد و آلبوم جدید «امینم» را کنار بزند.

آلبوم «ایستگاه مصر»، هفدهمین آلبوم مک کارتنی پس از جدایی او از گروه بیتلز می باشد. او اولین آلبوم انفرادی خود را در سال 1970 منتشر کرد و آخرین باری که در صدر لیست بیلبورد قرار گرفت مربوط به سال 1982 و انتشار آلبوم «مسابقه ی طناب کشی» می شود. اکنون پس از گذشت 36 سال، با انتشار این آلبوم توانست به عنوان پرفروش ترین خواننده ی جهان در صدر بیلبورد قرار بگیرد.

این آلبوم جدید که شامل 16 قطعه می باشد، علاوه بر اینکه در صدر پرفروش ترین است بلکه با رضایت مخاطبان و هواداران نیز رو به رو شده است که این اتفاق برای آلبوم قبلی مک کارتنی که «جدید» نام داشت، پیش نیامد و آلبوم با موفقیت رو به رو نشد.

آلبوم جدید «امینم» با عنوان «کامیکازه» در بریتانیا و آلبوم «ایستگاه مصر» در آمریکا جزو پرفروش ترین ها هستند.

گفتنی است تور کنسرت های این خواننده به تازگی آغاز شده و در کشورهایی همچون کانادا، آمریکا، ژاپن، فرانسه، دانمارک، اتریش، اسکاتلند، لهستان و انگلستان به اجرای قطعات این آلبوم جدید می پردازد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید