آخرین اخبار : کنسرت «حسین علیزاده» و گروه «رامبرانت» در برلین آلمان برگزار می شود بیشترین کنسرت شهرستان در کدام استان برگزار شده است؟ اثر جدید «دانش فرید» در لیست انتظار صدور مجوز اولین کنسرت رسمی ایوان بند برگزار می شود گروه موسیقی قمر در کشور روسیه به روی صحنه خواهند رفت کارنامه چهل سال اخیر موسیقی ایران با حضور کارشناسان بررسی می شود انتشار آلبوم «کجا باید برم» به تاخیر افتاد جزییاتی از تازه ترین فعالیت های بابک جهانبخش حسین زمانی: در تلاش هستم اولین کنسرت خود را خیابانی و رایگان برگزار کنم کنسرت سعید شهروز در تهران برگزار می شود

آلبوم «صورتگر» با صدای سالار عقیلی منتشر شد

۳۱ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۴۰ خبر کد خبر :85084
Print this post
سالار عقیلی

موسیقی پارس_شکوفه صادقی: آلبوم موسیقی «صورتگر» با خوانندگی «سالار عقیلی»، آهنگ‌سازی «علی پژوهشگر» و روایت «امین تارخ» منتشر و روانه بازار موسیقی کشور شد.
«صورتگر» داستان عشق ؛ از عشق خاکی تا رسیدن به عشق افلاکی را با موسیقی به تصویر می‌کشد.
«آزاد میرزاپور»، «متین آهنگری»، «فؤاد عابدی»، «مرجان راوندی»، «مهربد یوسفی»، «حسین رضایی‌نیا»، «مهیار جلالی‌پور»، «درشن آنانند»، «زکریا یوسفی»، «همایون نصیری»، «احمد میرمعصومی» و «ثمین قربانی» از اعضای گروه نریمان هستند.
گروه نریمان که به سرپرستی «گلناز جمشیدی» فعالیت می‌کند، این آلبوم را اجرا کرده‌است.
«علی پژوهشگر» درباره این آلبوم توضیح داده است: از سال ۹۰ شروع به تحقیق و طراحی این مجموعه کردم و سپس با خوانندگی سالارعقیلی و روایت امین تارخ در سه استودیوی نغمه سازان، پاپ و آکادمی موسیقی زریاب قطعات آلبوم ضبط شدند. اکنون بعد از طی روال اخذ مجوز، آلبوم منتشر شده و به نتیجه رسیده است. امیدوارم این پروژه به زودی در قالب کنسرت‌هایی در ایران و خارج از ایران پیام‌رسان عشق و فرهنگ باشد.
پژوهشگر برای روایت آلبوم «صورتگر» از «سیامک بدیعی»، «علیرضا بدیع» ، «نیلوفر کامیابی» و «حسین الهی قمشه‌ای» به عنوان مشاوران ادبی بهره گرفته‌است. «بهراد جوانبخت» نیز طراحی گرافیک آلبوم را انجام داده‌است.
گفتنی است که آلبوم موسیقی «صورتگر» با خوانندگی «سالار عقیلی» ، آهنگ‌سازی «علی پژوهشگر» و روایت «امین تارخ» منتشر شد و در دسترس علاقه‌مندان موسیقی ایرانی قرار گرفت.

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷