آخرین اخبار : حامد همایون دومین آلبوم خود را در زمستان منتشر می کند کنسرت پاییزی ماکان بند در تهران برگزار می شود «بانوی عمارت» با صدای محسن چاوشی به روی آنتن می رود سیامک عباسی برای نخستین بار کارگاه ترانه سازی برگزار می کند روایت محسن یگانه از اسپری فلفل در صورتش و نوازندگی پنهانی واکنش هنرمندان موسیقی به برخورد زننده با سه نوازنده خیابانی گروه سون و رسول ترابی نوازندگان خیابانی را به کنسرت دعوت کردند «سرسام» از آلبوم «سه گانه اجتماعی اول» مهدی یراحی منتشر شد آغاز همکاری علی رهبری با ارکستر سمفونیک ازمیر ترکیه طراحی ایده تیزر به هیراد ارتباطی ندارد/تیزر کنسرت را از پیج رسمی حذف نمودیم شصت و یکمین دوره از مراسم گرمی در لس آنجلس برگزار می شود

آلبوم موسیقی احسان کرمی منتشر می شود

۲۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۰۱ خبر کد خبر :87870
Print this post

موسیقی پارس_شبنم فتاحی: «احسان کرمی» مجری، صدا پیشه و خواننده موسیقی می باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۸۵ در رادیو آغاز کرده است. وی حدود یک الی دو سال است که به صورت جدی در زمینه خوانندگی فعالیت دارد و تاکنون چند قطعه موسیقی را منتشر کرده است. کرمی همچنین در سال ۱۳۹۵با همراه گروه موسیقی «نوشه» روی صحنه رفت و به اجرای زنده آثار موسیقی پرداخت.

از جمله برنامه های موسسه فرهنگی هنری «فروغ فلق» که با مدیریت اجرایی و تهیه کنندگی احسان میرضیایی همراه است؛ می توان برگزاری دو کنسرت گروه «نوشه» به سرپرستی «نیوشا بریمانی»، که یکی از آن ها ویژه بانوان در تالار «وحـدت» بوده و دیگری با خوانندگی «احسان کرمی» در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود را نام برد.

مدیریت موسسه فرهنگی و هنری «فروغ فلق»،  قصد دارد تا پایان سال جاری دو آلبوم منتشر نماید. یکی از این آثار، آلبوم «احسان کرمی» و دیگری مربوط به گروه «آوای موج»، که یک آلبوم تصویری است، می باشد که طبق پیش بینی های این موسسه تا پایان سال۹۷، قابل دسترسی برای علاقه مندان می باشد.

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷