پخش کلیپ پشت صحنه آلبوم جدید احسان خواجه امیری با عنوان «کجایی» در جشنواره

4

موسیقی پارس – به گزارش موسیقی پارس اولین کنسرت پاپ بیست وهفتمین جشنواره بین المللی موسیقی فجر با خوانندگی احسان خواجه امیری شب گذشته 24بهمن ماه 90 در دو سانس 18:15و21:45 دقیقه برگزارشد.

این برنامه که در بخش جنبی جشنواره فجر قرار داشت در سانس اول با تاخیر 45 دقیقه ای آغاز شد که البته علت این تاخیر حضور جمعیتی بیش از 1500 نفر در سالن بود که این نشان می دهد احسان خواجه امیری خواننده پرطرفدار و محبوبی است که علاوه بر اینکه تمامی کنسرت هایش شلوغ است در بخش پاپ جشنواره نیز در دوسانس اجرا داشته است.

احسان خواجه امیری در این کنسرت آهنگ هایی از آلبوم های گذشته و همچنین دو قطعه «دوستی» و«پرنده»از اجراهای پدر خود (ایرج خواجه امیری) را نیز اجرا کرد.

دربخش دیگر این برنامه کلیپ پشت صحنه آلبوم جدید احسان خواجه امیری با عنوان «کجایی» که سال آینده منتشر خواهد شد پخش شد. احسان خواجه امیری در این برنامه ضمن تشکر از دست‌اندرکاران بیست و هفتمین جشنواره موسیقی فجر گفت امیدوارم سال آینده جشنواره پربارتری برگزار شود.

نکته منفی کنسرت احسان آنجا بود که در پایان برنامه خبرنگاران تقاضا داشتند که برای انجام مصاحبه و گرفتن عکس  به بک استیج بروند اما مسئولین حراست برج میلاد مانع از ورود خبرنگاران شدند که این کار سبب دلخوری همکاران رسانه ای شد و بدتر از آن اینکه برای توجیه این کار نه مسئولین جشنواره و نه مسئولین حراست هیچ توضیحی نداشتند!

لازم به ذکر است احسان خواجه امیری طی گفته خودش قرار بود تا ظهر امروز درباره حواشی کنسرتش با شبکه ایران مصاحبه ای داشته باشد اما تلاش ما برای برقراری تماس با ایشان تا لحظه تنظیم خبر میسر نشد؛ آنطور که پیداست ایشان حاضر به همکاری با خبرنگاران و رسانه ها نیستند!

منبع : شبکه ایران

4 دیدگاه‌ها

  1. این آهنگ هم مثل بقیه آهنگ های احسان عزیز محشره….بیصبرانه منتظر آلبومم!

  2. خیلی خیلی خیلی خیلی خووووووووووووووووووب بود مرسی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید