آخرین اخبار : پست جنجالی کاوه آفاق در تحسین فریمن و انتقاد به فاجعه فرهنگی اجرای حمید هیراد «روناک» درتالار سوره حوزه هنری به صحنه می رود دومین گام محکم بیداد خبر از رسیدن می دهد اولین قطعه رسمی “پدرام پالیز” رونمایی شد کنسرت حامد همایون در لندن و منچستر برگزار می شود خوانش اشعار مسعود کیمیایی با حضور رستاک حلاج، سیامک عباسى و بابک صحرایى میلاد درخشانی با همراهی گروهش به تالار وحدت می رسد نخستین کنسرت سال ۹۷ برج آزادی توسط علی شمس برگزار می شود چرا صدای ابراهیم تاتلیس در سیما پخش شد اما صدای استاد شجریان پخش نمی‌شود تا به کی سازمان قصد دارد ساز را مخفی کند آثار برگزیده «لوریس چکناواریان» در تالار وحدت رونمایی می شوند
تلگرام موسیقی پارس

آوای خوش «علی زندوکیلی» در سالن میلاد طنین انداز شد

۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۵ خبر کد خبر :68680

موسیقی پارس_فاطمه فرج الله زاده: کنسرت «علی زندوکیلی» خواننده خوش صدای شیرازی در سومین شب از زمستان در تهران برگزار شد.
«فقط دعا کن» قطعه ای بود که «زندوکیلی» کنسرت را با اجرای آن آغاز کرد؛ و در ادامه قطعاتی چون «به سوی تو»، «بی تابانه»، «سیه موی»، «رفتی»، «عطر خاطره» را اجرا کرد.
وی همچنین سه قطعه از آلبوم جدیدش، به نام های «نمی آیی»، «لحظه شیرین»، «رویای بی تکرار» را برای اولین بار روی صحنه خواند.
هم خوانی و استقبال پرشور هواداران از قطعات «رفتی» و «لالایی» نشان از محبوبیات بالای این آثار داشت.
«افشین بابایی»،«شایان ریاحی»،«سینا علم»،«سحاب علم»،«امید غفاریان» و «رامتین اتابکی» نوازندگانی بودند که در این کنسرت، «زندوکیلی» را همراهی کردند.
از جمله مهمانان این کنسرت نیز می توان به «لیندا کیانی»، «حمید سوریان»، «مهدی یغمایی»، «فراز حلمی» و «محمد زندوکیلی» اشاره کرد.