آخرین اخبار : آلبوم «کابوس سفید» اثری از «اوستا آوا» منتشر شد قلب دنیای «روهان» در بازار موسیقی آلبوم «سی‌وپنچ میلیمتری» منتشر می شود آلبوم موسیقی «دیوار و چین» جدیدترین اثر «على قمصرى» منتشر می‌شود حمایت خوانندگان مطرح موسیقی پاپ از بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران پایان رقابت داغ خوانندگان مطرح موسیقی پاپ در نظرسنجی بهترین قطعه دی ماه «نمیدونم چه جوری» با صدای «زکی شمس آبادی» منتشر شد جدیدترین کنسرت گروه موسیقی «سون» در تهران برگزار می‌شود وضعیت استاد شجریان نسبت به ماه‌های گذشته هیچ تغییری نکرده است پدرام کشتکار با معرفی یک خواننده جدید فعالیت‌هایش را ادامه می‌دهد

آوای خوش «علی زندوکیلی» در سالن میلاد طنین انداز شد

۵ دی ۱۳۹۵ ساعت ۱۴:۳۵ خبر کد خبر :68680

موسیقی پارس_فاطمه فرج الله زاده: کنسرت «علی زندوکیلی» خواننده خوش صدای شیرازی در سومین شب از زمستان در تهران برگزار شد.
«فقط دعا کن» قطعه ای بود که «زندوکیلی» کنسرت را با اجرای آن آغاز کرد؛ و در ادامه قطعاتی چون «به سوی تو»، «بی تابانه»، «سیه موی»، «رفتی»، «عطر خاطره» را اجرا کرد.
وی همچنین سه قطعه از آلبوم جدیدش، به نام های «نمی آیی»، «لحظه شیرین»، «رویای بی تکرار» را برای اولین بار روی صحنه خواند.
هم خوانی و استقبال پرشور هواداران از قطعات «رفتی» و «لالایی» نشان از محبوبیات بالای این آثار داشت.
«افشین بابایی»،«شایان ریاحی»،«سینا علم»،«سحاب علم»،«امید غفاریان» و «رامتین اتابکی» نوازندگانی بودند که در این کنسرت، «زندوکیلی» را همراهی کردند.
از جمله مهمانان این کنسرت نیز می توان به «لیندا کیانی»، «حمید سوریان»، «مهدی یغمایی»، «فراز حلمی» و «محمد زندوکیلی» اشاره کرد.