آخرین اخبار : فراخوان دومین جایزه ترانه افشین یداللهی منتشر شد فراخوان سیروان جهت جذب هنرمندان فعال در زمینه موسیقی آریا عظیمی نژاد یکی از داوران برنامه عصر جدید شد ماکان بند خواننده تیتراژ سریال شد تیتراژ سریال «دنگ و فنگ روزگار» با صدای سینا حجازی جدول برنامه های جشنواره موسیقی فجر منتشر می شود آلبوم سپیده خداوردی منتشر می شود برگزاری آزمون عملی آکادمی پورناظری با حضور هنرمندان برجسته موسیقی لیست اولیه خوانندگان بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر کنسرت زمستانی محسن یگانه در تهران برگزار شد

اولین جلسه ی آکادمی “هزار صدا” با حسن ختام “رستاک حلاج”

۲۲ شهریور ۱۳۹۲ ساعت ۱۰:۱۸ موسیقی پاپ کد خبر :4907
Print this post

 موسیقی پارس –  یاسمن امانی : اولین جلسه ی آکادمی “هزار صدا” روز پنج شنبه  ۲۱ شهریور ماه  ۱۳۹۲ در فرهنگسرای ارسباران در حالی برگزار شد که سالن هنر فرهنگسرا مملو از جمعیتی بود که مشتاق و حتی سر پا ایستاده بودند تا شاهد اولین نشست از این سری نشست ها باشند.

برنامه با تلاوت آیاتی چند از قرآن مجید و پخش سرود جمهوری اسلامی ایران آغاز شد. که پس از آن اجرای بی نظیر “رستاک حلاج” را بهمراه داشت. وی در اجرای اول خود دو قطعه را خواند که مورد توجه بسیار زیاد هوادارانش قرار گرفت . پس اجرا او این نوید را به مشتاقانش داد که در انتهای برنامه نیز با دو قطعه ی دیگر همراه آنان خواهد بود.

در ادامه مجری برنامه ” آرش نصیری”  از کارشناسان برنامه : “ابراهیم اسماعیلی” , “عبدالجبار کاکایی” , ” مانی رهنما” و “مهرداد نصرتی” دعوت به عمل آورد تا به روی سن بیاید که همزمان با حضور کارشناسان موسیقی و ترانه , نصیری از “پدارم امینی ابیانه” و گروه خوبش نیز  حضور بهم رساندند و با اجرای خوب قطعات بی کلام و تک نوازی تحسین همگان را بر انگیختند.

برنامه با اجرای زنده ی یک به یک خوانندگان آکادمی , پخش کار نهایی و نقد آنان صورت گرفت که در این میان اجرای “علیرضا ظریف” , “امین قباد” , “میلاد نصرتی” و “دانیال صدری” مورد استقبال کارشناسان و حضار قرار گرفتند.

حسن ختام برنامه نیز اجرای مجدد “رستاک حلاج” بود که با اجرای قطعه “ته سیگار” شور و هیجان خوبی را به سالن بخشید. شایان ذکر است که حضور ترانه سرایان به نام  همچون “یاحا کاشانی” و “زهرا عاملی” , بازیگر جوان کشورمان “هادی کاظمی” و همچنین موزیسین های خوبی همچون “توحید کاظمی” , “وحید مهراد” و… به توجه این هنرمندان به موسیقی اشاره می کند.

 آکادمی “هزار صدا” زین پس در  پنج شنبه سوم هر ماه در سالن هنر فرهنگسرای ارسباران برگزار خواهد شد. در ادامه عکس های “سارا گران نظر” را مشاهده می نمایید.

 

برچسب‌ها, , , , , , ,

وبگردی آرشیو

احسان

رستاک فوق العاده بود … بهترین اجرای زنده ای که تا حالا دیدم …
هیچ خواننده ای رو ندیده بودم انقدر با عشق برای طرفداراش بخونه …
به اُمیدِ کنسرتِ بزرگش در برجِ میلاد …

رویاصدر

عالی وحرفه ای .کارخواننده هاحرف نداشت .ولی به نظرمن بهترین گروه .گروه اقای توحیدکاظمی بود.اگرچه مقام بهترین ترانه سراروبردن.اماهمه عوامل ازخواننده وتنظیم کننده و…حرفه ای بودن

امیر

علیرضا ظریف فوق العاده بود…

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷