آخرین اخبار : کنسرت «مهران مدیری» تمدید شد گزارش تصویری کنسرت «چارتار» در انزلی تالار بزرگ وزارت کشور میزبان شهرام شکوهی و طرفدارانش شد اثر جدید گروه «هامان» به زودی منتشر می شود گزارش تصویری کنسرت تهران علیرضا طلیسچی در ۲۵ مرداد ماه تدارک ویژه برنامه «فرمول یک» برای برگزاری جشن تولد رضا صادقی پیش فروش آلبوم «ابراهیم» محسن چاوشی آغاز شد تکذیب ممنوعیت دو سانس اجرای یک خواننده در یک شب کنسرت باشکوه محسن ابراهیم زاده در تهران گزارش تصویری تمرین کنسرت شهرام شکوهی

اثر جدید «فرزاد فرخ» به زودی منتشر می شود

۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳ خبر کد خبر :85691
فرخ

موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: فرزاد فرخ، خواننده ی نوظهور موسیقی پاپ کشورمان، مدتی است که فعالیت خود را در عرصه ی موسیقی به عنوان خواننده آغاز کرده و در این راه موفق بوده است. او با انتشار چندین اثر توانسته بین مخاطبان موسیقی پاپ به محبوبیت و شهرت دست پیدا کند.

از جمله آثار او که در چند وقت اخیر منتشر شد، می توان به «اهل عاشقی»، «گل قرمز»، «دیوار»، «لبخند»، «هوای تو» و… اشاره کرد.

او همچنین به تازگی تیزری از قطعه جدیدش را در صفحه مجازی خود، منتشر کرده است. فرزاد فرخ با انتشار این ویدئو از هوادارانش درخواست کرده که برای این اثر، نامی پیشنهاد دهند تا نام اثر جدید او، انتخابی از سوی طرفدارانش باشد.

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

کنسرت اشوان

ویدیو کنسرت ۱۰ تیر اشوان

امیرعباس گلاب

ویدیو کنسرت ۱۰ تیر امیرعباس گلاب