آخرین اخبار : کنسرت «حسین علیزاده» و گروه «رامبرانت» در برلین آلمان برگزار می شود بیشترین کنسرت شهرستان در کدام استان برگزار شده است؟ اثر جدید «دانش فرید» در لیست انتظار صدور مجوز اولین کنسرت رسمی ایوان بند برگزار می شود گروه موسیقی قمر در کشور روسیه به روی صحنه خواهند رفت کارنامه چهل سال اخیر موسیقی ایران با حضور کارشناسان بررسی می شود انتشار آلبوم «کجا باید برم» به تاخیر افتاد جزییاتی از تازه ترین فعالیت های بابک جهانبخش حسین زمانی: در تلاش هستم اولین کنسرت خود را خیابانی و رایگان برگزار کنم کنسرت سعید شهروز در تهران برگزار می شود

اثر جدید «فرزاد فرخ» به زودی منتشر می شود

۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۴۳ خبر کد خبر :85691
Print this post
فرخ

موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: فرزاد فرخ، خواننده ی نوظهور موسیقی پاپ کشورمان، مدتی است که فعالیت خود را در عرصه ی موسیقی به عنوان خواننده آغاز کرده و در این راه موفق بوده است. او با انتشار چندین اثر توانسته بین مخاطبان موسیقی پاپ به محبوبیت و شهرت دست پیدا کند.

از جمله آثار او که در چند وقت اخیر منتشر شد، می توان به «اهل عاشقی»، «گل قرمز»، «دیوار»، «لبخند»، «هوای تو» و… اشاره کرد.

او همچنین به تازگی تیزری از قطعه جدیدش را در صفحه مجازی خود، منتشر کرده است. فرزاد فرخ با انتشار این ویدئو از هوادارانش درخواست کرده که برای این اثر، نامی پیشنهاد دهند تا نام اثر جدید او، انتخابی از سوی طرفدارانش باشد.

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷