آخرین اخبار : کنسرت «حسین علیزاده» و گروه «رامبرانت» در برلین آلمان برگزار می شود بیشترین کنسرت شهرستان در کدام استان برگزار شده است؟ اثر جدید «دانش فرید» در لیست انتظار صدور مجوز اولین کنسرت رسمی ایوان بند برگزار می شود گروه موسیقی قمر در کشور روسیه به روی صحنه خواهند رفت کارنامه چهل سال اخیر موسیقی ایران با حضور کارشناسان بررسی می شود انتشار آلبوم «کجا باید برم» به تاخیر افتاد جزییاتی از تازه ترین فعالیت های بابک جهانبخش حسین زمانی: در تلاش هستم اولین کنسرت خود را خیابانی و رایگان برگزار کنم کنسرت سعید شهروز در تهران برگزار می شود

اثر جدید فریان با تنظیم مسعود جهانی منتشر شد

۲۷ تیر ۱۳۹۷ ساعت ۲۰:۲۹ خبر کد خبر :84951
Print this post

موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: اثر جدید فریان به نام «رو به رام کن»، با همکاری مسعود جهانی منتشر شد. این قطعه سومین تجربه ی همکاری مسعود جهانی با فریان به عنوان تنظیم کننده و مدیر هنری می باشد. این اثر با ملودی فریان، ترانه ی او و مهدی دارابی و تنظیم و مدیریت هنری مسعود جهانی تولید شده است.
سامان سالور و حمیدرضا علی نژاد نیز به عنوان تهیه کننده در تولید این اثر همکاری داشتند. دو قطعه ی «تو دلم موند» و «آی دیوونه» قطعاتی هستند که طی ماه های گذشته با تنظیم مسعود جهانی منتشر شد.
بنا به شنیده ها فریان همکاری خود را با چند هنرمند سرشناس دیگر نیز در زمینه ترانه و ملودی آغاز خواهد کرد.

برچسب‌ها

مطالب مرتبط

احساس پرپر

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷