آخرین اخبار : نمایش «هفت شهر عشق» اسفند ماه به روی صحنه می رود «هنوز پاییز است» اثر جدید کیهان کلهر و رامبرانت تریو تولید ساز کاخن با امضای نوازنده ایرانی آلبوم «لوتوس» با صدای کاوه آفاق منتشر شد سیروان خسروی در تهران به روی صحنه می رود کنسرت رضا صادقی در کشور عراق برگزار می شود اقدام تحسین برانگیز راجر واترز در نجات دو کودک سالن میلاد میزبان آخرین کنسرت فرزاد فرزین در سال ۹۷ سیامک عباسی در تهران به روی صحنه می‌رود برگزاری پنجمین کنسرت در یکی از عجایب هفتگانه جهان

اجرای ارکستر سمفونیک تهران و ۸ گروه دیگر در آخرین روز جشنواره

۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۶:۰۹ موسیقی پاپ کد خبر :3011
Print this post

موسیقی پارس –   ششمین روز بیست‌و‌هشتمین جشنواره بین‌المللی موسیقی فجر، دوشنبه ۳۰ بهمن ماه با اجرای ۹  کنسرت و نمایش یک فیلم به پاپان می‌رسد.

در این روز تالار وحدت میزبان دو اجرا خواهد بود. ساعت ۱۸:۳۰  ارکستر سمفونیک تهران به رهبری نادر مرتضی‌پور و با خوانندگی سالار عقیلی  و ساعت ۲۱ رسیتال کنترباس با نوازندگی  رنو گارسیا فونس نوازنده مشهورکنترباس فرانسوی به روی صحنه خواهند رفت.

سالن رودکی در ساعت ۱۸:۳۰ اجرای ارکستر موسیقی نو و ساعت ۲۱ اجرای گروه هندی آوای زمین را خواهد داشت.

در این روز در فرهنگسرای ارسباران ساعت ۱۸:۳۰ گروه راه سوم به سرپرستی آرمان عامری و ساعت ۲۱ اجرای گروه همنوازان نی‌داوود به سرپرستی پویان‌بیگلر در بخش نسلی دیگر روی صحنه می‌روند.

ساعت ۱۹ در پژوهشکده فرهنگ و هنر گروه سماع قزوین به سرپرستی فریدون محمدبیگی و گروه خیام کرمانشاه به سرپرستی  سامان یزدانی‌پور در بخش رقابتی اجرا خواهند داشت. آخرین اجراهای بخش پاپ این دوره از جشنواره در دو ساعت ۱۸:۳۰ و  در ۲۱:۳۰ سالن میلاد مختض محسن یگانه است.

آخرین فیلم مستند موسیقی  به پخش فیلم موسیقی مذهبی آروو پرت و هنری گورتسکی به کارگردانی سایمون براتون و فیلم «صدا و سکوت» به کارگردانی پیتر گویر و نوربرت ویدمر اختصاص دارد که به دلیل استقبال مخاطب برای روز آخر مجددا تکرار می‌شود. پخش مجدد این  فیلم‌ها با تلاش مجدد مسولان جشنواره برای کسب رضایت کارگردانان این دو اثر برای اکران دوباره  صورت گرفته است.

منبع : فارس

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷