آخرین اخبار : آلبوم «ابراهیم» پنجم شهریور ماه منتشر می شود کنسرت «مهران مدیری» تمدید شد گزارش تصویری کنسرت «چارتار» در انزلی تالار بزرگ وزارت کشور میزبان شهرام شکوهی و طرفدارانش شد اثر جدید گروه «هامان» به زودی منتشر می شود گزارش تصویری کنسرت تهران علیرضا طلیسچی در ۲۵ مرداد ماه تدارک ویژه برنامه «فرمول یک» برای برگزاری جشن تولد رضا صادقی پیش فروش آلبوم «ابراهیم» محسن چاوشی آغاز شد تکذیب ممنوعیت دو سانس اجرای یک خواننده در یک شب کنسرت باشکوه محسن ابراهیم زاده در تهران
با استقبال پرشور هواداران

ادامه تمدید کنسرت های تابستانی مسیح و آرش در تهران

۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۰ خبر کد خبر :85674
مسیح و آرش

موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: مسیح و آرش عدل پرور، دو خواننده ی محبوب و مطرح موسیقی پاپ، از ۱۷ اسفند سال گذشته اجراهای زنده ی خود را آغاز کردند و تا کنون در تهران و بسیاری از شهرهای ایران، به روی ‌صحنه رفتند.
کنسرت های این دو برادر پر طرفدار، از ابتدای شروع برگزاری اجراهای زنده، با استقبال کم نظیر مخاطبان و هواداران، همراه بوده است؛ به طوری که تمام بلیت های کنسرت ها در مدت زمان کوتاهی به فروش می رسید.
مسیح و آرش در تهران، در روزهای ۲۸، ۲۹ و ۳۰ تیر ماه روی صحنه رفتند که به دلیل استقبال پرشور مخاطبان، این کنسرت باز هم برای روزهای ۱۸ و ۲۴ مرداد تمدید شد.
گفتنی است بلیت های تمام سانس های کنسرت تهران به طور کامل به فروش رسیده است. شروع بلیت فروشی آخرین کنسرت تمدیدی در ۲۴ مرداد ماه، امروز از سایت آراد کنسرت آغاز شد و تمام بلیت های این کنسرت یک ساعت پس از بلیت فروشی، به پایان رسید.

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

کنسرت اشوان

ویدیو کنسرت ۱۰ تیر اشوان

امیرعباس گلاب

ویدیو کنسرت ۱۰ تیر امیرعباس گلاب