آخرین اخبار : کنسرت «حسین علیزاده» و گروه «رامبرانت» در برلین آلمان برگزار می شود بیشترین کنسرت شهرستان در کدام استان برگزار شده است؟ اثر جدید «دانش فرید» در لیست انتظار صدور مجوز اولین کنسرت رسمی ایوان بند برگزار می شود گروه موسیقی قمر در کشور روسیه به روی صحنه خواهند رفت کارنامه چهل سال اخیر موسیقی ایران با حضور کارشناسان بررسی می شود انتشار آلبوم «کجا باید برم» به تاخیر افتاد جزییاتی از تازه ترین فعالیت های بابک جهانبخش حسین زمانی: در تلاش هستم اولین کنسرت خود را خیابانی و رایگان برگزار کنم کنسرت سعید شهروز در تهران برگزار می شود
با استقبال پرشور هواداران

ادامه تمدید کنسرت های تابستانی مسیح و آرش در تهران

۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۰ خبر کد خبر :85674
Print this post
مسیح و آرش

موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: مسیح و آرش عدل پرور، دو خواننده ی محبوب و مطرح موسیقی پاپ، از ۱۷ اسفند سال گذشته اجراهای زنده ی خود را آغاز کردند و تا کنون در تهران و بسیاری از شهرهای ایران، به روی ‌صحنه رفتند.
کنسرت های این دو برادر پر طرفدار، از ابتدای شروع برگزاری اجراهای زنده، با استقبال کم نظیر مخاطبان و هواداران، همراه بوده است؛ به طوری که تمام بلیت های کنسرت ها در مدت زمان کوتاهی به فروش می رسید.
مسیح و آرش در تهران، در روزهای ۲۸، ۲۹ و ۳۰ تیر ماه روی صحنه رفتند که به دلیل استقبال پرشور مخاطبان، این کنسرت باز هم برای روزهای ۱۸ و ۲۴ مرداد تمدید شد.
گفتنی است بلیت های تمام سانس های کنسرت تهران به طور کامل به فروش رسیده است. شروع بلیت فروشی آخرین کنسرت تمدیدی در ۲۴ مرداد ماه، امروز از سایت آراد کنسرت آغاز شد و تمام بلیت های این کنسرت یک ساعت پس از بلیت فروشی، به پایان رسید.

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷