آخرین اخبار : اپرای «هفت شهر عشق» برای سه شب دیگر تمدید شد اشتیاق اهالی موسیقی برای حضور در جشنواره موسیقی فجر هشتمین قطعه رسمی امیر قدرجانی منتشر شد گزارش رسانه معتبر سوئدی از کنسرت مشترک تهمورس پورناظری و ژوزت بوشل مینگو استقبال نماینده پارلمان آمریکا از موزیک ویدیوی «فریمن» فرزاد فرزین شب یلدا در قبرس روی صحنه می رود سعید خراطها: از پزشکان حاذق در سراسر دنیا در حال کمک گرفتن هستم باربد بابایی جایگزین بنیامین در «تب تاب» کنسرت سالار عقیلی با حضور استاد حسین خواجه امیری برگزار می شود کنسرت پیانو آواز مهدی یغمایی و علیرضا قرائی منش در تهران برگزار می شود

با استقبال پرشور هواداران

ادامه تمدید کنسرت های تابستانی مسیح و آرش در تهران

۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۲:۲۰ خبر کد خبر :85674
Print this post
مسیح و آرش

موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: مسیح و آرش عدل پرور، دو خواننده ی محبوب و مطرح موسیقی پاپ، از ۱۷ اسفند سال گذشته اجراهای زنده ی خود را آغاز کردند و تا کنون در تهران و بسیاری از شهرهای ایران، به روی ‌صحنه رفتند.
کنسرت های این دو برادر پر طرفدار، از ابتدای شروع برگزاری اجراهای زنده، با استقبال کم نظیر مخاطبان و هواداران، همراه بوده است؛ به طوری که تمام بلیت های کنسرت ها در مدت زمان کوتاهی به فروش می رسید.
مسیح و آرش در تهران، در روزهای ۲۸، ۲۹ و ۳۰ تیر ماه روی صحنه رفتند که به دلیل استقبال پرشور مخاطبان، این کنسرت باز هم برای روزهای ۱۸ و ۲۴ مرداد تمدید شد.
گفتنی است بلیت های تمام سانس های کنسرت تهران به طور کامل به فروش رسیده است. شروع بلیت فروشی آخرین کنسرت تمدیدی در ۲۴ مرداد ماه، امروز از سایت آراد کنسرت آغاز شد و تمام بلیت های این کنسرت یک ساعت پس از بلیت فروشی، به پایان رسید.

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷