آخرین اخبار : «کیوان ساکت» سیاه‌مشق‌هایش را منتشر کرد «تهران خصوصی ما» منتشر شد «ایران من» منتشر می‌شود مراسم رونمایی و جشن امضای دومین آلبوم مستقل علیرضا قرائی منش برگزار شد امواج موسیقی برزیل به برج آزادی برخورد می کند پیش فروش آلبوم موسیقی «کو؟» آغاز شد قطعه جدید مهرزاد خواجه امیری با نام “آتاناسیا” به زودی منتشر می‌شود واکنش خوانندگان مطرح موسیقی به سانحه سقوط هواپیما علیرضا طلیسچی به زودی آثار جدیدی را منتشر می کند پایان همکاری رضا صادقی و شرکت آوای هنر

ادامه کنسرت های نوروزی کاکوبند در شمال ایران

۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۷ گزارش تصویری کد خبر :71469

 

موسیقی پارس: کنسرت نوروزی «کاکوبند»، جمعه چهارم فروردین ماه در خانه دریا شهرستان محمودآباد، به همت شرکت آوای مها برگزار شد.
«کاکوبند» در این کنسرت گلچینی از قطعات محبوب خود را اجرا کرد که استقبال بسیار خوب هواداران و همخوانی آنها جالب توجه بود.
«کاکوبند» پس از اجرای نوروزی در نور و خانه دریا، در ادامه تور کنسرت های خود، هفتم فروردین در کیش و هشتم فروردین ماه در قشم به روی صحنه می رود و با مخاطبان خود دیدار می کند.

ضمن تشکر از شرکت «آوای مها » و عوامل برگزاری کنسرت شما را به دیدن گزارش تصویری این اجرا از قاب دوربین «الهام حسینی نژاد» دعوت می نماییم.