آخرین اخبار : انصراف علیرضا قربانی از پروژه جام جهانی پیچیدن نوای موسیقی آذربایجان توسط بانوان تبریزی در تالار وحدت قطعه جدید هوروش بند با تاخیر منتشر می شود گزارش تصویری کنسرت مسیح وآرش تهران ۲ اردیبهشت ۹۷ گزارش تصویری کنسرت بهنام بانی تهران ۳ اردیبهشت ۹۷ قطعه جدید فرزاد فرزین ۶ اردیبهشت منتشر می شود کودکان ایران شگفتی ساز فرانسه شدند انتقاد تند و جنجالی پرواز همای به شورای شعر برای تایید اراجیف! اینائودی: ایران شروع تمدن‌هاست/ سلام به هواداران ایرانی علی بحرینی: شما که از هیراد هنرمندترید چرا کنسرت برگزار نمی کنید؟/ شما از خشن ترین ماموران گشت ارشاد دست کمی ندارید
تلگرام موسیقی پارس

ادامه کنسرت های نوروزی کاکوبند در شمال ایران

۵ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۵۷ گزارش تصویری کد خبر :71469

 

موسیقی پارس: کنسرت نوروزی «کاکوبند»، جمعه چهارم فروردین ماه در خانه دریا شهرستان محمودآباد، به همت شرکت آوای مها برگزار شد.
«کاکوبند» در این کنسرت گلچینی از قطعات محبوب خود را اجرا کرد که استقبال بسیار خوب هواداران و همخوانی آنها جالب توجه بود.
«کاکوبند» پس از اجرای نوروزی در نور و خانه دریا، در ادامه تور کنسرت های خود، هفتم فروردین در کیش و هشتم فروردین ماه در قشم به روی صحنه می رود و با مخاطبان خود دیدار می کند.

ضمن تشکر از شرکت «آوای مها » و عوامل برگزاری کنسرت شما را به دیدن گزارش تصویری این اجرا از قاب دوربین «الهام حسینی نژاد» دعوت می نماییم.