آخرین اخبار : قطعه مشترک محمدرضا گلزار و سینا سرلک برای سریال ساخت ایران آلبوم «بازگشت به رویاپردازى» در ایران و به صورت دیجیتال در آمریکا منتشر می‌‌شود آلبوم بابک جهانبخش به زودی منتشر می شود «آتش مهر» منتشر شد کلیپ «خوان آسمانی» با صدای پیام عزیزی و با حمایت دکتر پور زرندی منتشر می‌شود تور کنسرت بهنام بانی در استرالیا برگزار می شود ریمیکس قطعه «تو‌بری بارون» با صدای محمد علیزاده منتشر شد ریمیکس قطعه ی » آرزوی آرامش » با صدای « مهرزاد خواجه امیری » منتشر شد. «منو ببین» تازه ترین اثر با صدای مازیار سارمه منتشر می شود بزرگترین کنسرت راک کشور با ارکستر سمفونی توسط گروه شهاب صادقی برگزار شد
ماه عسل
تور گرجستان
تور گرجستان

ارکستر فیلارمونیک اسلواکى با همراهى «على رهبرى» به روى صحنه رفت

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۰ خبر کد خبر :72277

موسیقى پارس: ارکستر فیلارمونیک اسلواکی در سی و هفتمین فصل همکاری خود با رهبر سابق ارکستر سمفونیک تهران – «على رهبرى» – به اجراى کنسرتى در شهر براتیسلاوا پرداخت.
ارکستر فیلارمونیک اسلواکی که یکی از مطرح‌ترین ارکسترهای این منطقه مى باشد، این بار با همراهى «على رهبرى» و سولیستِ مطرحِ جمهوری چک – «ایوان ژناتى» – به روى صحنه رفت.
ارکستر فیلارمونیک اسلواکى تجربه همکاری با رهبران مشهور دیگری همچون «کلادیو آبادو»، «زوبین مهتا»، «لورین مازل» و … را در کارنامه دارد.
گفتنى است که این کنسرت با قطعه نکتورن اثر هروشوفسکی آهنگساز معاصر سلواکی شروع و سپس با فانتزی سکاتلندی بروخ با نواى ساز سولیست مشهور از جمهوری چِک «ایوان ژناتی» همراه شد.
همچنین در بخش دوم این کنسرت، مجموعه قطعات سوئیت سیارات اثر گوستاو هولست، به اجرا در آمد.

وبگردی

سیامک عباسی امیرعباس گلاب

اجرای مشترک سیامک عباسی و امیرعباس گلاب در کنسرت عاشقانه های پاپ

کنسرت محسن یگانه

ویدیو اجرای محسن یگانه در شب تولدش