آخرین اخبار : لیست نهایی کنسرت های نوروزی سیروان خسروی دو روز دیگر وضعیت سلامتی محسن یگانه مشخص می شود برنامه کامل کنسرت های نوروزی حامد همایون محسن یگانه در بیمارستان بستری شد سال خوش با صدای ایرج و پرویز قربانی آغاز همکاری بابک جهانبخش و شرکت «آوای فروهر» بزرگترین جشنواره موسیقی کشور با حضور ۱۰ خواننده مطرح، نوروز ۹۷ در رامسر برگزار می شود آهنگ‌ «کوچه لره» با صدای مرحمت آقازاده و با تنظیم ارشک رفیعی منتشر ‌شد کنسرت با شکوه محسن یگانه در آخرین روزهای زمستان ۹۶ «صلح» در بازار موسیقی کشور است!

ارکستر فیلارمونیک اسلواکى با همراهى «على رهبرى» به روى صحنه رفت

۲۱ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۰۲:۰۰ خبر کد خبر :72277

موسیقى پارس: ارکستر فیلارمونیک اسلواکی در سی و هفتمین فصل همکاری خود با رهبر سابق ارکستر سمفونیک تهران – «على رهبرى» – به اجراى کنسرتى در شهر براتیسلاوا پرداخت.
ارکستر فیلارمونیک اسلواکی که یکی از مطرح‌ترین ارکسترهای این منطقه مى باشد، این بار با همراهى «على رهبرى» و سولیستِ مطرحِ جمهوری چک – «ایوان ژناتى» – به روى صحنه رفت.
ارکستر فیلارمونیک اسلواکى تجربه همکاری با رهبران مشهور دیگری همچون «کلادیو آبادو»، «زوبین مهتا»، «لورین مازل» و … را در کارنامه دارد.
گفتنى است که این کنسرت با قطعه نکتورن اثر هروشوفسکی آهنگساز معاصر سلواکی شروع و سپس با فانتزی سکاتلندی بروخ با نواى ساز سولیست مشهور از جمهوری چِک «ایوان ژناتی» همراه شد.
همچنین در بخش دوم این کنسرت، مجموعه قطعات سوئیت سیارات اثر گوستاو هولست، به اجرا در آمد.