از صحبت های خواننده لس آنجلسی تا ویدئوی منتشر شده توسط چاوشی

0
محسن چاوشی

موسیقی پارس: از مدتها قبل صحبت های زیادی مبنی بر چرایی عدم برگزاری اجرای زنده توسط «محسن چاوشی» مطرح می شد؛ که در پی این شایعات وی با انتشار ویدیوی اجرای زنده یکی از قطعات خود در فضای مجازی، تا حدودی به این شایعات پایان داد.
تا اینکه ساعاتی قبل و در یک برنامه استعداد یابی ماهواره ای پس از بازخوانی قطعه «سنگ صبور» از «محسن چاوشی» توسط یکی از شرکت کنندگان؛ «شهرام آذر» به صراحت اعلام کرد صدای «چاوشی» دستگاهی است و آن را درست می کنند.
با مطرح شدن این موضوع توسط سندی، جنجالی بزرگ در موسیقی و در میان موافقان و مخالفان آنها به پا شده است.
لازم به ذکر است به زعم کارشناسان حوزه ی موسیقی؛ شرکت کنندگان این برنامه استعداد یابی، که «شهاب اکبری» از آن به عنوان برنامه ای سخیف یاد کرد؛ از لحاظ کیفی در سطوح نازلی قرار دارند و قطعات خوانندگان بدون کسب اجازه و رعایت حق کپی رایت در آن باز خوانی می شوند.
حال در این میان خیل بیشمار هواداران حرفه ای و موسیقی شناس که «چاوشی» و آثارش را سالها در عرصه خوانندگی حرفه ای همراهی و حمایت کرده اند؛ به تنهایی میتواند خط بطلانی بر تمام شایعات مطرح شده باشد.
«چاوشی» نیز طی پستی در اینستاگرام نوشت: «من غریبم و غریب را کاروانسرا لایق است.» همچنین از هواداران خود خواست که به فردی که این ادعا را مطرح کرده بود، توهین نکنند.
گفتنی است بدنبال طرح این شایعه، هنرمندان زیادی از جمله «شهاب اکبری»، «بابک صحرایی» و …با انتشار یادداشت هایی، حمایت خود را از «محسن چاوشی» اعلام کرده اند.
در پایان این سوال در اذهان شکل می گیرد؛ که «چاوشی» چه زمانی با برگزاری اجرای زنده به این شایعات پایان می دهد!؟

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید