آخرین اخبار : «کیوان ساکت» سیاه‌مشق‌هایش را منتشر کرد «تهران خصوصی ما» منتشر شد «ایران من» منتشر می‌شود مراسم رونمایی و جشن امضای دومین آلبوم مستقل علیرضا قرائی منش برگزار شد امواج موسیقی برزیل به برج آزادی برخورد می کند پیش فروش آلبوم موسیقی «کو؟» آغاز شد قطعه جدید مهرزاد خواجه امیری با نام “آتاناسیا” به زودی منتشر می‌شود واکنش خوانندگان مطرح موسیقی به سانحه سقوط هواپیما علیرضا طلیسچی به زودی آثار جدیدی را منتشر می کند پایان همکاری رضا صادقی و شرکت آوای هنر

استقبال گرم هواداران از کنسرت زمستانی «بهنام بانی»

۵ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۰۸ گزارش تصویری کد خبر :77610

موسیقی پارس: کنسرت تمدیدی «بهنام بانی» خواننده محبوب موسیقی پاپ، شامگاه یکشنبه سومین روز از زمستان ۹۶ در سالن برج میلاد تهران برگزار شد.
«اخماتو وا کن»، «عاشقم کرده»، «چه بخوای، چه نخوای»، «من یه دیوونه ام»، «توقع ندارم» و… از جمله قطعاتی بود که «بهنام بانی» در میان استقبال گرم و پرشور هوادارانش اجرا کرد تا شبی خاطره انگیز را برای شان رقم بزند.
گفتنی است همچون گذشته کنسرت های «بهنام بانی» با استقبال بسیار خوبی از سوی مخاطبان روبه رو می شود و طی مدت زمان کوتاهی، تمامی بلیت ها به فروش می رسد؛ این کنسرت نیز برای چهارم دی ماه تمدید شده است.
شایان ذکر است کنسرت های «بهنام بانی» در روزهای ۲، ۳ و ۴ دی ماه و طی ۶ سانس به همت موسسه فرهنگی هنری «آوای فروهر» در سالن برج میلاد برگزار شد.