آخرین اخبار : اولین قطعه مهدی تکمیل با نام «زخم» منتشر شد آهنگ ناب اثر علی پهلوان اول شد نمایش «هفت شهر عشق» اسفند ماه به روی صحنه می رود «هنوز پاییز است» اثر جدید کیهان کلهر و رامبرانت تریو تولید ساز کاخن با امضای نوازنده ایرانی آلبوم «لوتوس» با صدای کاوه آفاق منتشر شد سیروان خسروی در تهران به روی صحنه می رود کنسرت رضا صادقی در کشور عراق برگزار می شود اقدام تحسین برانگیز راجر واترز در نجات دو کودک سالن میلاد میزبان آخرین کنسرت فرزاد فرزین در سال ۹۷

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت

31 ژانویه 2019 ساعت 11:55 وبگردی کد خبر :90408
تریپ آنلاین

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت یکی از راه های مهاجرت به آلمان بوده که گزینه بسیار خوبی برای افراد جوان و حتی دانشجویانی که در شرف فارغ التحصیلی از دانشگاه های آلمان هستند، محسوب می شود.
بر اساس قوانین کشور آلمان اتباع خارجی می توانند کسب و کار خود را راه اندازی و از این طریق اقامت آلمان را دریافت نمایند. سرمایه گذاران بسته به نیاز خود می توانند اقدام به ثبت شرکت هایی از قبیل سهامی، تضامنی و حتی مسئولیت محدود کنند.

سرمایه مورد نیاز

اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت نیازمند سرمایه ای ۲۵۰۰۰ یورویی برای شرکت های مسئولیت محدود که به اختصار نامیده می شوند و ۵۰۰۰۰ یورویی برای شرکت های سهامی خاص است.
علاوه بر سرمایه اولیه باید هزینه های اجاره مکان شرکت، حقوق کارمندان و هزینه بازاریابی و تبلیغات را نیز در نظر گرفت.
به طور مثال هزینه اجاره یک اتاق ۵ نفره حدودا بین ۱۵۰۰ تا ۲۰۰۰ یورو به صورت ماهانه است.
مراحل ثبت شرکت در آلمان و اخذ اقامت آلمان
سرمایه گذار در ابتدا باید مدارک ترجمه شده خود را به تایید سفارت آلمان برساند و به همراه طرح توجیهی ۳ ساله به اداره بازرگانی آلمان ( اداره ثبت شرکت های آلمان ) ارسال کند. پس از تایید طرح توجیهی ویزایی ۳ ماهه صادر خواهد شد که برای انجام مراحل اولیه طرح توجیهی است.

منبع : تریپ آنلاین

وبگردی آرشیو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت 8 شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -2 شهریور 97