آخرین اخبار : آلبوم «کابوس سفید» اثری از «اوستا آوا» منتشر شد قلب دنیای «روهان» در بازار موسیقی آلبوم «سی‌وپنچ میلیمتری» منتشر می شود آلبوم موسیقی «دیوار و چین» جدیدترین اثر «على قمصرى» منتشر می‌شود حمایت خوانندگان مطرح موسیقی پاپ از بازیکن سابق تیم ملی فوتبال ایران پایان رقابت داغ خوانندگان مطرح موسیقی پاپ در نظرسنجی بهترین قطعه دی ماه «نمیدونم چه جوری» با صدای «زکی شمس آبادی» منتشر شد جدیدترین کنسرت گروه موسیقی «سون» در تهران برگزار می‌شود وضعیت استاد شجریان نسبت به ماه‌های گذشته هیچ تغییری نکرده است پدرام کشتکار با معرفی یک خواننده جدید فعالیت‌هایش را ادامه می‌دهد

«امید حاجیلی» مخاطبان خود را به وجد آورد

۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۵ گزارش تصویری کد خبر :71570

موسیقی پارس: شامگاه شنبه پنجمین روز از فصل بهار، خانه دریا میزبان کنسرت نوروزی «امید حاجیلی» و هواداران پرشورش بود. این کنسرت در خانه دریا شهرستان محمودآباد، به همت شرکت آوای مها  برگزار شد.
«امید حاجیلی» در این کنسرت گلچینی از قطعات محبوب و پرطرفدار خود را با انرژی مثال زدنی اجرا کرد که هواداران را به وجد آورد و آنها استقبال بسیار خوبی از آثار «حاجیلی» داشتند و همخوانی شان جالب توجه بود.
«امید حاجیلی» تا کنون در نور، خانه دریا و بندرعباس در قالب کنسرت نوروزی به روی صحنه رفته است و در ادامه تور کنسرت های خود در قشم، ساری، رامسر و اصفهان با مخاطبان خود دیدار می کند.

ضمن تشکر از شرکت «آوای مها » و عوامل برگزاری کنسرت شما را به دیدن گزارش تصویری این اجرا از قاب دوربین «الهام حسینی نژاد» دعوت می نماییم: