آخرین اخبار : پست جنجالی کاوه آفاق در تحسین فریمن و انتقاد به فاجعه فرهنگی اجرای حمید هیراد «روناک» درتالار سوره حوزه هنری به صحنه می رود دومین گام محکم بیداد خبر از رسیدن می دهد اولین قطعه رسمی “پدرام پالیز” رونمایی شد کنسرت حامد همایون در لندن و منچستر برگزار می شود خوانش اشعار مسعود کیمیایی با حضور رستاک حلاج، سیامک عباسى و بابک صحرایى میلاد درخشانی با همراهی گروهش به تالار وحدت می رسد نخستین کنسرت سال ۹۷ برج آزادی توسط علی شمس برگزار می شود چرا صدای ابراهیم تاتلیس در سیما پخش شد اما صدای استاد شجریان پخش نمی‌شود تا به کی سازمان قصد دارد ساز را مخفی کند آثار برگزیده «لوریس چکناواریان» در تالار وحدت رونمایی می شوند
تلگرام موسیقی پارس

«امید حاجیلی» مخاطبان خود را به وجد آورد

۸ فروردین ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۴۵ گزارش تصویری کد خبر :71570

موسیقی پارس: شامگاه شنبه پنجمین روز از فصل بهار، خانه دریا میزبان کنسرت نوروزی «امید حاجیلی» و هواداران پرشورش بود. این کنسرت در خانه دریا شهرستان محمودآباد، به همت شرکت آوای مها  برگزار شد.
«امید حاجیلی» در این کنسرت گلچینی از قطعات محبوب و پرطرفدار خود را با انرژی مثال زدنی اجرا کرد که هواداران را به وجد آورد و آنها استقبال بسیار خوبی از آثار «حاجیلی» داشتند و همخوانی شان جالب توجه بود.
«امید حاجیلی» تا کنون در نور، خانه دریا و بندرعباس در قالب کنسرت نوروزی به روی صحنه رفته است و در ادامه تور کنسرت های خود در قشم، ساری، رامسر و اصفهان با مخاطبان خود دیدار می کند.

ضمن تشکر از شرکت «آوای مها » و عوامل برگزاری کنسرت شما را به دیدن گزارش تصویری این اجرا از قاب دوربین «الهام حسینی نژاد» دعوت می نماییم: