آخرین اخبار : خاطرات «حامد همایون» از ضبط موسیقی با «بهنام بانی» در استودیوی زیرزمین تا انتشار «چتر خیس» توضیحات مدیر کل دفتر موسیقی و وزیر ارشاد در خصوص ممنوع الکاری محمد معتمدی کنسرت رایگان کیخسرو پورناظری و همایون شجریان مهرماه برگزار خواهد شد امیرعباس گلاب و حامد همایون نذر خود را ادا کردند محمد معتمدی: در کنسرت خیابانی فقط اجازه اجرای پلی بک داشتم زکریا یوسفی در فستیوال مسپو به روی صحنه می رود برگزاری مسابقه یوروویژن در اسرائیل تحریم شد خواننده جوان و مشهور آلمانی در سواحل مفقود شد جان لجند با دریافت چهار جایزه ی جهانی معتبر در تاریخ ماندگار شد ضبط تازه ترین موزیک ویدیوی «رضا یزدانی» در ورزشگاه آزادی

اکران مردمی فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» با حضور «مهدی یراحی»

۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۶ گزارش تصویری کد خبر :73822

موسیقی پارس: پردیس کوروش در روز دوشنبه ۲۳ مرداد ماه و طی سه سانس، میزبان عوامل فیلم «بیست و یک روز بعد» و مخاطبانش بود.
«مهدی یراحی» که خوانندگی تیتراژ این فیلم سینمایی را بر عهده داشت نیز در اکران مردمی حضور یافت. این خواننده هفته گذشته قطعه «بیست و یک روز بعد» را همراه با ویدیوی اثر منتشر کرد که مورد استقبال هواداران قرار گرفت.
ساخت ملودی و ترانه سرایی قطعه «بیست و یک روز بعد» را «امیرعلی بهادری» عهده دار بود که با تنظیمی از «هومن نامداری» همراه شد.
طی صحبت کوتاهی که «مهدی یراحی» پیش از اکران فیلم انجام داد؛ از هواداران خود درخواست کرد تا بخاطر او برای این فیلم تبلیغ کنند.
«محمد رضا شفاه»، تهیه کننده فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» نیز، طی صحبت هایش به این موضوع اشاره داشت که تا قبل از این همکاری، شناختی از «مهدی یراحی» نداشت اما حال که او را از نزدیک می شناسد به دوست دارانش میگوید که هوادار هنرمند خوبی هستید، او انسانی بسیار دوست داشتنی و از جنس مردم است.
پس از صحبت های «مهدی یراحی»، «محمد رضا خردمندان» و «محمدرضا شفاه» اکران فیلم آغاز شد.
در حاشیه این مراسم «مهدی یراحی» و «امیرعلی بهادری» به عکس گرفتن با هواداران و گفت و گو با آنها پرداختند.

 

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷