آخرین اخبار : گروه بمرانی در آستانه اجرای زنده در تهران رضا یزدانی خواننده تیتراژ فیلم «تیغ و ترمه» شد هدیه ویژه ماکان بند به هواداران با بلیت های ارزان مصاحبه مهرزاد خواجه امیری، پیشگام سبک نیوایج با مجله آمریکایی رونمایی از مجموعه کتاب های “خود یاری” و مجموعه کتاب های “افکار و بار های اشتباه” اثر جدید محسن یگانه با حال و هوایی متفاوت و عاشقانه منتشر می شود «بگو بله» با صدای روزبه بمانی منتشر می شود واکنش تند حامد همایون به حواشی اخیر تازه ترین جلسه خانه ترانه ۲۲ آذر ماه بر گزار می شود نامزد های جوایز گرمی ۲۰۱۹ معرفی شدند

اکران مردمی فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» با حضور «مهدی یراحی»

۲۸ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۰۶ گزارش تصویری کد خبر :73822
Print this post

موسیقی پارس: پردیس کوروش در روز دوشنبه ۲۳ مرداد ماه و طی سه سانس، میزبان عوامل فیلم «بیست و یک روز بعد» و مخاطبانش بود.
«مهدی یراحی» که خوانندگی تیتراژ این فیلم سینمایی را بر عهده داشت نیز در اکران مردمی حضور یافت. این خواننده هفته گذشته قطعه «بیست و یک روز بعد» را همراه با ویدیوی اثر منتشر کرد که مورد استقبال هواداران قرار گرفت.
ساخت ملودی و ترانه سرایی قطعه «بیست و یک روز بعد» را «امیرعلی بهادری» عهده دار بود که با تنظیمی از «هومن نامداری» همراه شد.
طی صحبت کوتاهی که «مهدی یراحی» پیش از اکران فیلم انجام داد؛ از هواداران خود درخواست کرد تا بخاطر او برای این فیلم تبلیغ کنند.
«محمد رضا شفاه»، تهیه کننده فیلم سینمایی «بیست و یک روز بعد» نیز، طی صحبت هایش به این موضوع اشاره داشت که تا قبل از این همکاری، شناختی از «مهدی یراحی» نداشت اما حال که او را از نزدیک می شناسد به دوست دارانش میگوید که هوادار هنرمند خوبی هستید، او انسانی بسیار دوست داشتنی و از جنس مردم است.
پس از صحبت های «مهدی یراحی»، «محمد رضا خردمندان» و «محمدرضا شفاه» اکران فیلم آغاز شد.
در حاشیه این مراسم «مهدی یراحی» و «امیرعلی بهادری» به عکس گرفتن با هواداران و گفت و گو با آنها پرداختند.

 

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷