آخرین اخبار : فراخوان دومین جایزه ترانه افشین یداللهی منتشر شد فراخوان سیروان جهت جذب هنرمندان فعال در زمینه موسیقی آریا عظیمی نژاد یکی از داوران برنامه عصر جدید شد ماکان بند خواننده تیتراژ سریال شد تیتراژ سریال «دنگ و فنگ روزگار» با صدای سینا حجازی جدول برنامه های جشنواره موسیقی فجر منتشر می شود آلبوم سپیده خداوردی منتشر می شود برگزاری آزمون عملی آکادمی پورناظری با حضور هنرمندان برجسته موسیقی لیست اولیه خوانندگان بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر کنسرت زمستانی محسن یگانه در تهران برگزار شد
حضور ایران در نمایشگاه موسیقی جهان

برگزاری رویداد وومکس ۲۰۱۸ در اسپانیا

۲۴ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۲۶ خبر کد خبر :87832
Print this post

موسیقی پارس_شبنم فتاحی: وومکس (نمایشگاه موسیقی جهان) بزرگ ترین کنفرانس در عرصه موسیقی جهانی می باشد و به عنوان یکی از مهم ترین گردهمایی های بین المللی موسیقی در جهان شناخته می شود. این رویداد از تاریخ ۲۴ تا ۲۸ اکتبر (۲ تا ۶ آبان ماه) به مدت ۵ روز در شهر لاسپالماس اسپانیا برگزار می شود.
ماه اکتبر هر سال، بیش از ۲۶۰۰ حرفه ای از بیش از ۹۰ کشور در این رویداد گرد هم آمده که همین امر، وومکس را به متنوع ترین گردهمایی موسیقی در سراسر جهان تبدیل کرده است.این رویداد طیف گسترده ای از موسیقی های سنتی تا موسیقی های نو را از فرهنگ های مختلف در برمی گیرد.
مدیریت هنری افتتاحیه وومکس این سال، بر عهده «گرمان لوپز» یکی از هنرمندان و موزیسین های مطرح اسپانیا می باشد. این هنرمند برنامه ای با عنوان «موسیقی جزیره» را نیز اجرا خواهد کرد.
همچنین در این رویداد هفت اجرای صحنه ای توسط هنرمندان، و ۸۰ سخن رانی در زمینه های مختلف صورت خواهد گرفت، دیگر گروه ها نیز به اجرای برنامه خود می پردازند.
در این نمایشگاه تجاری وومکس نیز، بیش از ۷۰۰ شرکت از از ۵۱ کشور جهان از جمله ایران، در بیش از ۳۰۰ غرفه شرکت خواهند کرد که این بخش، جایی برای مراودات تجاری جامعه بین المللی موسیقی جهان است. این فضا افراد را با اهداف مشترکی همچون توانمندسازی فرهنگ های موسیقی، گرد هم می آورد.
اجرا های وومکس در بخش جشنواره برای مخاطبانی همچون مدیران فستیوال ها و سالن ها، شرکت های فرهنگی و هنری، ناشران، روزنامه نگاران و حرفه های صعنت موسیقی صورت می گیرد.

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷