بهترین مراکز خرید دبی کدامند؟

0

دبی یکی از لوکس ترین شهر های دنیا و پایتخت خرید خاورمیانه به شمار می رود. در دبی علاوه بر مراکز خرید لوکس، بازارهای محلی زیادی وجود دارد که اجناس خود را با قیمت ارزان می فروشند. در این جا به معرفی مراکز خرید شهر دبی می پردازیم.

دراگون مارت

ساختار این مرکز خرید به شکل اژدها بوده و همه اجناس آن ساخت کشور چین است. دراگون مارت را می توان بزرگترین مرکز خرید اجناس چینی در خارج از کشور چین دانست. در این مرکز خرید حدود ۴۰۰ مغازه وجود دارد که اجناس متنوعی را به فروش می رسانند. برای رسیدن به این مرکز خرید مترو بهترین گزینه است. شما باید در ایستگاه الرشیدیه از قطار پیاده شده و سپس به وسیله اتوبوس خود را به دراگون مارت برسانید.

مرکز خرید مرکاتو

مرکاتو یکی از جذاب ترین مراکز خرید شهر دبی به شمار می رود که در جاده ساحل جمیرا واقع شده است. مرکاتو یک کلمه ایتالیایی به معنی بازار بوده و طراحی و ظاهر آن شبیه به شهرهای مدیترانه ای است. این مرکز خرید با این که در قلب شهر دبی قرار دارد اما معماری آن به هیچ عنوان شباهتی به معماری های عربی ندارد.

مرکز خرید سیتی سنتر دیره

یکی از مراکز خرید وسوسه انگیز شهر دبی، سیتی سنتر دیره است که از پرتجمع ترین مراکز خرید شهر دبی محسوب می شود. این مرکز خرید در اسکله قرار دارد و شامل ۳۵۰ مغازه است. سیتی سنتر میزبان برند های مختلف بوده و از کارکنانی خوب و مجرب برخوردار است.
این مرکز خرید همچنین دارای سالن بولینگ، یازده سالن سینمایی و پارکینگ رایگان بوده و انواع رستوران ها را در خود جای داده است که در صورت تمایل می توانید به آن ها مراجعه کرده و از غذاهای متنوع لذت ببرید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید