آخرین اخبار : جلسه نقد آلبوم کجا باید برم برگزار شد نمایش «هفت شهر عشق» اسفند ماه به روی صحنه می رود «هنوز پاییز است» اثر جدید کیهان کلهر و رامبرانت تریو تولید ساز کاخن با امضای نوازنده ایرانی آلبوم «لوتوس» با صدای کاوه آفاق منتشر شد سیروان خسروی در تهران به روی صحنه می رود کنسرت رضا صادقی در کشور عراق برگزار می شود اقدام تحسین برانگیز راجر واترز در نجات دو کودک سالن میلاد میزبان آخرین کنسرت فرزاد فرزین در سال ۹۷ سیامک عباسی در تهران به روی صحنه می‌رود

بهنام بانی :لذت بخش ترین لحظه زندگی من زمانی بود که بلیت های کنسرتم با حمایت مردم در کمتر از ۱۰ دقیقه به فروش رفت

۱۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت ۲۱:۱۹ گزارش تصویری کد خبر :73662
Print this post

موسیقی پارس: «بهنام بانی» پدیده حال حاضر موسیقی پاپ که به واسطه انتشار قطعات اندک اما زیبا، از جنس موسیقی «حامد برادران» و کلام «عاطفه حبیبی»، طی ماههای اخیر توانست به سرعت در میان ستارگان موسیقی، نامی برای خود دست و پا کند؛ این روزها و همزمان با بلیت فروشی اولین کنسرتش، بدون انتشار حتی یک آلبوم، توانست رکورد جدیدی از خود به ثبت برساند و تمام بلیت های ۸ سانس کنسرت این ستاره در کمتر از یک ساعت بفروش رسید که این خود نوید ظهور یک ستاره پرفروغ در آسمان موسیقی پاپ را دارد.

موسیقی پارس به بهانه برگزاری اولین کنسرت و استقبال خیره کننده و بینظیر هواداران و ثبت این رکورد رویایی، در حاشیه تمرین اولین کنسرت خواننده قطعاتی چون: «اخماتو وا کن»، «همه دنیام»، «عاشقم کرده»، «علاقه خاص»، «بسمه» و «چه بخوای،چه نخوای» به گفت و گو با وی پرداخته است، که در ادامه می خوانید:
_آیا انتظار داشتید که بلیت های اولین کنسرت تان در کمتر از ۱۰ دقیقه به فروش برسد؟
ابتدا خدا را شکر می کنم که این اتفاق افتاد؛ خودم فکر می کردم که در ۵ الی ۶ ساعت رقم بخورد که به لطف خدا و حمایت مردم و هواداران، این اتفاق در کمتر از ۱۰دقیقه افتاد و از این بابت بسیار خوشحالم.

_برنامه ویژه ای برای اولین کنسرت خود دارید؟
قطعا تمام دوستان هنرمند برای اجراهای خود برنامه دارند و هدف اصلی بنده و گروهم دیدن لبخند رضایت بر لب حضار پس از اجرا می باشد و تلاش ما بر این است که بتوانیم یک شب به یاد ماندنی را در کنار مردم رقم بزنیم و من نیز مانند سایر همکارانم برای هواداران عزیز برنامه ویژه و یک سورپرایز در شب اجرا خواهم داشت.

_در برخی از صفحات در شبکه های اجتماعی شایعاتی مطرح شده مبنی بر اینکه سیاستی پشت بلیت فروشی و این رکورد زنی وجود دارد و افرادی هستند که می خواهند این اتفاق جذاب را به حاشیه ببرند، پاسخ شما به این افراد چیست؟
هیچ سیاستی در کار نیست و پاسخ من به این افراد تنها کلمه «نه» می باشد.
سیاست یک سانس؛ سیاست دوسانس؛ نه که هشت سانس (باخنده)
ما اگر همه دوستان و آشنایان و اعضای گروه و همشهری های خودمان را به کنسرت دعوت کنیم این تعداد سانس نمی شود و هیچ سیاستی در کار نیست.

_در مقابل یک سری از دوستان و همکارانتان از شما چه قبل از بلیت فروشی و چه بعد از رکورد شکنی حمایت کردند چه صحبتی با حامیان تان دارید؟
از تمام دوستانی که بنده را حمایت کردند و همچنین دوستانی که حمایت نکردند اما اعماق قلب شان صدای من را دوست داشتند تشکر میکنم و دست تک تک آنها را می بوسم و قطعا اگر این عزیزان نبودند، این روزهای خیلی خوب رقم نمیخورد و همچنین این نکته را یاد آور می شوم که من این اتفاقات خوب را مدیون «حامد برادران» عزیز هستم و لازم میدانم که از ایشان تشکر ویژه داشته باشم.

_رهبر ارکستر و شاکله اصلی بند شما را چه کسانی تشکیل می دهند؟
«حامد برادران» رهبر ارکستر بنده می باشند و
«علیرضا ثنایی» (گیتار الکتریک)، «میلاد جوزی» (بیس)، «علیرضا الیاسوند»(گیتار نایلون)، «اکبر شهریاری» (پرکاشن)، «هومن آزما»( کیبورد)، «صالح کیوان»( درامز)، «احسان رنجور»( ویالن) و «هادی جداری» (ساکسیفون) که هریک جزو بهترین های ایران هستند، اعضای بند را تشکیل میدهند.

_با وجود استقبال بینظیر مردم احساس تان برای اولین اجرا چیست؟استرس یا آرامش؟
سعی میکنم بر استرس غلبه کنم اما لذت بخش ترین لحظه زندگی من زمانی بود که بلیت های کنسرتم در کمتر از ۱۰ دقیقه به فروش رفت ؛زمانش برای من مهم نیست و تنها این حمایت مردم بود که باعث شد من حس کردم نتیجه تلاش هایم را تا به این لحظه گرفتم و خدا را شکر، فوق العاده ترین لحظه زندگی من تا به امروز رقم خورد.

_چه قطعاتی را برای کنسرت اجرا می کنید و آیا قطعه جدید دیگری تا قبل از کنسرت منتشر خواهید کرد؟
قطعه جدیدی تا قبل از کنسرت از بنده منتشر نمی شود و تمامی قطعاتی را که تا کنون از بنده شنیده شده است و همچنین قطعات دیگری را که تنها مختص کنسرت می باشد را اجرا خواهم کرد.

_تولید اولین آلبوم در چه مرحله ای می باشد و در چه تاریخی منتشر می شود؟
تولید آلبوم تقریبا به اتمام رسیده است و آلبوم من شامل قطعات منتشر شده در کنار شش الی هفت قطعه جدید دیگر در تاریخ معینی که بزودی اعلام میگردد، منتشرمی شود.

 

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷