آخرین اخبار : واکنش خوانندگان مطرح موسیقی به سانحه سقوط هواپیما علیرضا طلیسچی به زودی آثار جدیدی را منتشر می کند پایان همکاری رضا صادقی و شرکت آوای هنر آخرین خبرها از وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان اتفاق موسیقی الکترونیک در ایران به وقوع می پیوندد پایان همکاری سیروان و برادران حاتم پور کنسرت گروه شیلر با اجرای قطعات جدید در تهران برگزار می‌شود آلبوم «کابوس سفید» اثری از «اوستا آوا» منتشر شد قلب دنیای «روهان» در بازار موسیقی آلبوم «سی‌وپنچ میلیمتری» منتشر می شود

«به دنیا اعتمادی نیست» به چاپ رسید

۲۹ فروردین ۱۳۹۴ ساعت ۰۷:۳۹ موسیقی پاپ کد خبر :35509

موسیقی پارس: کتاب «به دنیا اعتمادی نیست» با ترانه های «حسین غیاثی» و عکس های «سحر حاجی زاده» توسط انتشارات «فصل پنجم» به چاپ رسید.

 

این مجموعه شامل تعدادی از ابیات اجرا شده و ابیات در حال اجرای حسین غیاثی است که توسط سحر حاجی زاده عکاسی و تصویر سازی شده است و طراحی جلد آنرا بهرنگ نامداری انجام داده است. «به دنیا اعتمادی نیست» در اردیبهشت امسال در  نمایشگاه کتاب تهران در غرفه انتشارات فصل پنجم عرضه خواهد شد.

 

ترانه های حسین غیاثی پیش از این توسط خوانندگان مطرح پاپ از جمله احسان خواجه امیری، فریدون آسرایی، سیامک عباسی، مهرداد نصرتی، سیاوش رحمانی و … اجرا شده است.

 

H.Ghiasi-cover image-81afe5da17dbee90b2213de7e6fd66534ed88db08768d6b553556e74da4e9647-V