تعداد نامزدهای جوایز گرمی افزایش یافت

0
گرمی

موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: آکادمی گرمی به طور رسمی اعلام کرد که نامزد های نهایی چهار بخش مهم این مراسم، یعنی آلبوم سال، ضبط سال، ترانه ی سال و خواننده ی نوظهور سال، از پنج به هشت افزایش پیدا کرده است. نامزد های نهایی این مراسم در ماه دسامبر اعلام خواهند شد. ممکن است این سه نامزد اضافه شده در هر بخش شانسی برای خوانندگان زن و همچنین خوانندگان رنگین پوست با سبک های مختلف دنیا باشد تا در لیست نامزد های نهایی گرمی قرار بگیرند.
با توجه به موفقیت خوانندگان زن در سال گذشته و همچنین حواشی دوره قبلی گرمی و سخنان رئیس آکادمی، نیل پورتنو، که جنجالی و نابخرادانه درباره بانوان حاضر در صنعت موسیقی بود و بیان کرد عدم موفقیت بانوان در کسب جوایز، به دلیل پایین بودن سطح آنها است که با واکنش های به شدت منفی رو به رو شد و اکنون او و اعضای آکادمی تصمیم گرفتند تا به انتخاب نامزد ها و جنسیتشان نگاهی متفاوت داشته باشند و ممکن است چنین سیاستی باعث شود در این دوره زنان جوایز بیشتری کسب کنند.
اکنون به بررسی سه بخش از چهار بخش اصلی این مراسم می پردازیم.

خواننده نو ظهور سال
پیش بینی نامزد های این بخش یکی از سخت ترین بخش های این مراسم است و علت آن این است که دیدگاه اعضای زیرنظر گیرنده ی نامزدها در این مراسم به طور مداوم تغییر می کند؛ به این دلیل که برای رسیدن به لیست نامزد های نهایی این بخش تنها عرضه ی آلبوم و چند ترانه ی پر فروش، کافی نیست؛ بلکه این خواننده های نوظهور باید صدای جامعه در ترانه هایشان باشند.

ضبط سال
در این بخش ترانه ی this is America بیشترین شانس را برای انتخاب به عنوان نامزد دارد. در این صورت چایلدیش گمبینو نامزد دریافت این جایره برای دومین بار خواهد بود. ترانه های دریک و همچنین ترانه ی Rockstar از پست مالون و say something از جاستین تیمبرلیک و کریس استیپلتون نیز شانس حضور در این بخش را دارند که در این صورت جاستین برای چهارمین بار و کریس برای اولین بار نامزد دریافت جایزه ی این بخش خواهند شد. به جز ترانه های ذکر شده چندین ترانه ی دیگر نیز شانس انتخاب برای نامزد شدن در این بخش را دارند.

آلبوم سال
این بخش مهمترین قسمت مراسم گرمی به شمار می رود و تا کنون چندین اسامی برای این بخش از مراسم مطرح شده است. آلبوم کامیلا کابیو با نام camila ، آلبوم کاردی بی با نام invasion of privacy، آلبوم تیلور سویفت با نام Reputation به این دلیل که در هفته ی اول انتشار آلبوم، بیشترین فروش را داشت، شانس خوبی برای قرار گرفتن در نامزد های این لیست می تواند داشته باشد. آریانا گرنده نیز با آلبوم sweetener می تواند جزو نامزد های این بخش باشد. همچنین چندین آلبوم دیگر نیز شانس ورود به این بخش از مراسم گرمی را دارند.

لازم به ذکر است این مراسم در دهم فوریه سال آینده ی میلادی در شهر لس آنجلس در سالن استیپلز سنتر برگزار خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید