«تندر» شکوهمندانه به روی صحنه رفت

0

موسیقی پارس – امیرحسین شاه محمدی: انتظار ها انگار به سر رسیده بود بعد از آن همه مسائل گوناگون درباره این سبک یعنی ( راک) بالاخره بعد از اجرای اول گروه در تالار ایوان شمس، اجرای دوم هم با شکوه خاص خودش پایان یافت.

گویی حضار در حیرت بودند شوق شنیدن ریتم و نت در چشمهایشان موج می زد! همگی با اردوان انزابی پور هماهنگ شده بودند.

البته دور از انتظار هم نبود گروه تندر اولین گروهیست که به صورت رسمی و تخصصی به راک می پردازد و به طور مجاز به لطف ( شرکت چنگ زرین پارسی ) کنسرت برگزار می کند. اجرای قطعات، نوازدگی اعضا، توضیحات و معرفی هایی که قبل از اجرای هر قطعه بیان میشد کاملا گویا ی برنامه و سوادی که خرج می شد بود.

 

اجرای ویژه یعلی اظهری به صورت مهمان به سالن شوری دو چندان داد به طوری که وقتی علی اظهری با گیتار و ژست منحصر به فردش وارد شد احوال قابل وصف نبود. گویی تمامی اعضای گروه آمده بودند انرژیک بودن راک را به رخ بکشند. طراحی بجای لباس اردوان انزابی پور کاملاً هماهنگ با کانتری راک بود تسلطش در اجرای قطعات (به زبان انگلیسی) و نواختن گیتار اکوستیک جالب و تحسین بر انگیز بود. هنرنمایی «صنم پاشا» به عنوان همخوان چیره دستی «بیتا صادقی» و «گلبهار سرانجام پور» به ترتیب در نواختن گیتار الکتریک و ویولن به عنوان نوازندگان زن قابل تحسین بود که به جذاب بودن اجرا کمک بسزایی می کرد. آیدین انزابی پور با اجرای صحیح تمامی راک بیت ها و پاساژها به عنوان درامر نشان داد که قطعاً یکی از بهترین هاست.

 

تمامی اتفاقات کاملاً بیانگر تجربیات فراوان اعضا بود به طوری که وقتی قطعه ی کلاسیک راک (soldier of fortune ) یا کارهای فوق الاده انرژیک (گرت بروکس ) با تک نوازی گلبهار سرانجام پور یا در بخش هارد راک به همکاری محمد برزیده و بیتا صادقی و از همه جالب تر در قطعه ی ( My Way ) از فرانک سیناترا با همکاری مهدی جاور به صورت اپرا … !

و همینطور لیست بقیه ی قطعات اجرا شده به شرح زیر است:

Make a Good day – Mr.Morgen – Sunken ship – Rockin man

و قطعه ی بی کلام One & Onlyکه باز از مواردی بود که به خاص و متنوع بودن برنامه می افزود.

در ادامه عکس های از این اجرا را می توانید مشاهده نمایید:

 

 

[nggallery id=357]

 

منبع:  اختصاصی موسیقی پارس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید