آخرین اخبار : لیست نهایی کنسرت های نوروزی سیروان خسروی دو روز دیگر وضعیت سلامتی محسن یگانه مشخص می شود برنامه کامل کنسرت های نوروزی حامد همایون محسن یگانه در بیمارستان بستری شد سال خوش با صدای ایرج و پرویز قربانی آغاز همکاری بابک جهانبخش و شرکت «آوای فروهر» بزرگترین جشنواره موسیقی کشور با حضور ۱۰ خواننده مطرح، نوروز ۹۷ در رامسر برگزار می شود آهنگ‌ «کوچه لره» با صدای مرحمت آقازاده و با تنظیم ارشک رفیعی منتشر ‌شد کنسرت با شکوه محسن یگانه در آخرین روزهای زمستان ۹۶ «صلح» در بازار موسیقی کشور است!

تور کنسرت های اروپایی «محسن یگانه» برگزار می شود

۱۸ شهریور ۱۳۹۶ ساعت ۰۱:۱۵ موسیقی پاپ کد خبر :74769

موسیقی پارس: «محسن یگانه» خواننده مطرح موسیقی پاپ که همچون سال های گذشته از محبوبیت بالایی برخوردار است و بلیت های کنسرتش در زمان کوتاهی به فروش می رسد؛ به زودی تور کنسرت های خارج از کشورش را آغاز می کند.

وی پس از برگزاری تور کنسرت های خود در تهران و شهرستان ها، قرار است تا در ماه سپتامبر در کشورهایی همچون آلمان، هلند و… روی صحنه برود.

طبق برنامه ریزی های انجام شده این خواننده در مونیخ (۱۵ سپتامبر)، گوتنبرگ (۱۶ سپتامبر)، استکهلم (۱۷ سپتامبر)، آمستردام (۲۲ سپتامبر)، فرانکفورت (۲۳ سپتامبر) و کپنهاگ (۲۴ سپتامبر) با هواداران خود دیدار می کند تا شبی خاطره انگیز را در کنار آنها تجربه کند.