آخرین اخبار : حامد همایون دومین آلبوم خود را در زمستان منتشر می کند کنسرت پاییزی ماکان بند در تهران برگزار می شود «بانوی عمارت» با صدای محسن چاوشی به روی آنتن می رود سیامک عباسی برای نخستین بار کارگاه ترانه سازی برگزار می کند روایت محسن یگانه از اسپری فلفل در صورتش و نوازندگی پنهانی واکنش هنرمندان موسیقی به برخورد زننده با سه نوازنده خیابانی گروه سون و رسول ترابی نوازندگان خیابانی را به کنسرت دعوت کردند «سرسام» از آلبوم «سه گانه اجتماعی اول» مهدی یراحی منتشر شد آغاز همکاری علی رهبری با ارکستر سمفونیک ازمیر ترکیه طراحی ایده تیزر به هیراد ارتباطی ندارد/تیزر کنسرت را از پیج رسمی حذف نمودیم شصت و یکمین دوره از مراسم گرمی در لس آنجلس برگزار می شود

تور کنسرت های کیهان کلهر آغاز می شود

۲۶ مهر ۱۳۹۷ ساعت ۰۰:۲۸ خبر کد خبر :87876
Print this post

موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: کیهان کلهر، آهنگساز و نوازنده ی برجسته ی کمانچه، از امروز(۱۷ اکتبر) تا سی ام نوامبر در چندین کشور مختلف از جمله بلژیک، سوئد، هلند و پکن به روی صحنه خواهد رفت. تور کنسرت های این نوازنده با همراهی اردال ارزنجان، گروه جاده ی ابریشم و یویوما و همچنین ارکستر اورلاند برگزار خواهد شد.

امشب (۲۵ مهر) که نخستین شب برگزاری این کنسرت ها می باشد، کیهان کلهر اجرایی دونوازی با ساز سه تار در بلژیک به همراه کیا طبسیان خواهد داشت. در تاریخ نوزدهم اکتبر کلهر به همراه اردال ارزنجان در سوئد به روی صحنه خواهد رفت. پس از اجرا در سوئد، همان برنامه در هلند نیز برگزار می شود. اجرای بعدی کیهان کلهر در تاریخ بیست و چهارم اکتبر با همراهی گروه جاده ی ابریشم و یویوما در پکن می باشد. سوم نوامبر نیز اجرایی با همراهی ارکستر اورلاندو به رهبری کالین جاکوبسن خواهد داشت. سرانجام این نوازنده در تاریخ سی نوامبر برابر با نهم آذرماه کارگاه تحلیل موسیقی را در هیستون آمریکا برگزار خواهد کرد.

کیهان کلهر اکنون به هنرمندی بین المللی تبدیل شده است و علت آن همکاری با هنرمندانی از فرهنگ های مختلف می باشد. از جمله هنرمندانی که با کیهان کلهر همکاری داشته اند می توان به اردال ارزنجان از ترکیه، شجاعت حسین خان از هند، یویوما از چین، ژائو ژیپینگ، عالیم قاسم اف از جمهوری آذربایجان، بروکلین رایدر از آمریکا، ارکستر فیلارمونیک نیویورک، کوارتت کرونوس و گروه سازهای بادی هلند اشاره کرد.

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷