آخرین اخبار : لیست نهایی کنسرت های نوروزی سیروان خسروی دو روز دیگر وضعیت سلامتی محسن یگانه مشخص می شود برنامه کامل کنسرت های نوروزی حامد همایون محسن یگانه در بیمارستان بستری شد سال خوش با صدای ایرج و پرویز قربانی آغاز همکاری بابک جهانبخش و شرکت «آوای فروهر» بزرگترین جشنواره موسیقی کشور با حضور ۱۰ خواننده مطرح، نوروز ۹۷ در رامسر برگزار می شود آهنگ‌ «کوچه لره» با صدای مرحمت آقازاده و با تنظیم ارشک رفیعی منتشر ‌شد کنسرت با شکوه محسن یگانه در آخرین روزهای زمستان ۹۶ «صلح» در بازار موسیقی کشور است!

«تکرار نامنظم بی تو» به آهنگسازی و خوانندگی مهیار علیزاده در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر

۱۸ دی ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۱۰ خبر کد خبر :78155

 

«مهیار علیزاده»: قطعات جدیدی را اجرا خواهیم کرد
موسیقی پارس: «مهیار علیزاده» هنرمند محبوب موسیقی، در اولین حضور خود در جشنواره موسیقی فجر، جمعه ۲۹ دی ماه ساعت ۱۸:۳۰ در برج آزادی تهران روی صحنه می رود.
به بهانه حضور این خواننده در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر، مصاحبه کوتاهی با وی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید:
«مهیار علیزاده» در خصوص آثاری که در سی و سومین جشنواره موسیقی فجر اجرا خواهد کرد، گفت:
قطعات شناخته شده نیستند و آثار جدیدی است که مربوط به پروژه «تکرار نامنظم بی تو» می باشد.
وی همچنین در رابطه با اعضای گروه خود بیان داشت:
بازیگرانی همچون «الهام پاوه نژاد» و «لیندا کیانی» در قالب پرفرمر و خوانش گر؛ و نوازندگانی مانند دارا دارایی(گیتار بیس)، مهیار طهماسبی (ویولن سل)، پیمان حاتمی (گیتار الکتریک)، اشکان کمانگری (آواز ایرانی) و … در این اجرا حضور دارند. همینطور آهنگسازی و خوانندگی آثار را نیز خود به عهده دارم.
این هنرمند در پاسخ به این سوال که جشنواره موسیقی فجر را چگونه ارزیابی می کند نیز بیان داشت: باید امسال حضور یابم تا در این باره صحبت کنم؛ چرا که هیچ گاه رسما در آن اجرا نداشتم.
«مهیار علیزاده» در بخش پایانی صحبت های خود نیز خطاب به مخاطبانش چنین عنوان کرد:
موسیقی خوب گوش کنید. 

 

 

نویسنده: فاطمه فرج الله زاده