آخرین اخبار : محسن یگانه از بیمارستان مرخص شد سیروان: از دیدن فیلم برنامه های ناراحت کننده در لحظه تحویل سال در شوک هستم لیست کنسرت های نوروزی محمد علیزاده لیست نهایی کنسرت های نوروزی سیروان خسروی دو روز دیگر وضعیت سلامتی محسن یگانه مشخص می شود برنامه کامل کنسرت های نوروزی حامد همایون محسن یگانه در بیمارستان بستری شد سال خوش با صدای ایرج و پرویز قربانی آغاز همکاری بابک جهانبخش و شرکت «آوای فروهر» بزرگترین جشنواره موسیقی کشور با حضور ۱۰ خواننده مطرح، نوروز ۹۷ در رامسر برگزار می شود

جشن امضای آلبوم «تمام ناتمام» با استقبال گسترده هواداران «پالت» برگزار شد

۲۱ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۲۲:۴۸ گزارش تصویری کد خبر :71262

موسیقی پارس: عصر جمعه ۲٠ اسفند ماه، جشن امضای آلبوم «تمام ناتمام»، با حضور هواداران مشتاق گروه «پالت»، در پردیس سینمایی چارسو برگزار شد.
اعضای گروه «پالت» در بخشی از این مراسم به اجرای زنده پرداختند و قطعاتی همچون «نرو بمان»، «لیلی جان»، «تمام ناتمام» را در میان استقبال و هم خوانی طرفداران اجرا کردند.
در پی حضور «امید نعمتی» در برنامه سه ستاره شبکه سه و درخواست او از هواداران، مبنی بر اهدای کتاب؛ اعضای پالت و بسیاری از هواداران، کتاب هایی را با خود به همراه داشتند و در قسمتی مشخص جمع آوری کردند تا از طریق طرح دست به دست، در اختیار افراد نیازمند قرار گیرد.
در پایان این مراسم، جشن امضای آلبوم «تمام ناتمام» برگزار شد که به دلیل صف های طولانی هواداران، این برنامه چند ساعت بیش از زمان پیش بینی شده، طول کشید.
در ادامه می توانید عکس های شهریار خزایی را از این مراسم مشاهده کنید: