آخرین اخبار : گروه بمرانی در آستانه اجرای زنده در تهران رضا یزدانی خواننده تیتراژ فیلم «تیغ و ترمه» شد هدیه ویژه ماکان بند به هواداران با بلیت های ارزان مصاحبه مهرزاد خواجه امیری، پیشگام سبک نیوایج با مجله آمریکایی رونمایی از مجموعه کتاب های “خود یاری” و مجموعه کتاب های “افکار و بار های اشتباه” اثر جدید محسن یگانه با حال و هوایی متفاوت و عاشقانه منتشر می شود «بگو بله» با صدای روزبه بمانی منتشر می شود واکنش تند حامد همایون به حواشی اخیر تازه ترین جلسه خانه ترانه ۲۲ آذر ماه بر گزار می شود نامزد های جوایز گرمی ۲۰۱۹ معرفی شدند

محمد علیزاده در برنامه «من و شما» مطرح کرد:

حرف های رضا صادقی باعث دلشکستگی و اشک هایم شد/ واکنش صادقی به صحبت های محمد علیزاده

۱۲ اسفند ۱۳۹۶ ساعت ۰۴:۰۳ موسیقی پاپ کد خبر :80692
Print this post

موسیقی پارس_فاطمه فرج الله زاده: محمد علیزاده جمعه ۱۱ اسفند ماه، مهمان برنامه «من و شما» در شبکه شما بود. وی در پاسخ به سوال آرش ظللی پور (مجری برنامه) مبنی بر علت دلگیری رضا صادقی، صحبت هایی را مطرح کرد که با واکنش رضا صادقی در صفحه مجازی اش همراه بود.  

ظللی پور در برنامه «من و شما»، سوال خود را این چنین از علیزاده پرسید: کاری را خواندید که باعث ناراحتی رضا صادقی شد، چرا از وی اجازه نگرفتید؟

محمد علیزاده نیز در پاسخ گفت: «اتفاقا این موضوع را شنیده ام. ابتدا خدمت رضا صادقی، رفیق روزهای دور و دلگیر این روزها، سلام عرض می کنم. چند روز قبل فیلم دختر کوچک رضا را دیدم و بسیار خوشحال شدم. همیشه رضا صادقی را دوست داشتم و خواهم داشت؛ ایشان مشکلی با من داشت و چون در تلویزیون مطرح کرد من نیز در همین برنامه راجع به آن صحبت می کنم واگرنه هیچ گاه پاسخ نمی دادم. در کنسرت بندرعباس، نوید عبداللهی فرزند زنده یاد ناصرعبداللهی از من درخواستی داشت و من قبول کردم چرا که او می داند چه ارادتی به پدرش دارم؛ در روزهای سخت همیشه ناصر عبداللهی مرا راهنمایی می کرد. در پشت صحنه کنسرت بندرعباس اتفاقا به دوستان بندری که از دوستان رضا هم بودند، گفتم که قطعه «خشت گلی…» چه اثر زیبایی است که رضا صادقی آن را خوانده حتی به خاطر دارم در آن زمان این اثر را با صادقی زمزمه می کردم، گفتند این یک کار فولکلور است؛ این صحبت تمام شد و روی صحنه رفتم. پس از اجرای قطعه ای از ناصر عبداللهی، زمانی که دیدم مردم بندرعباس که موسیقی بینظیری هم دارند اینچنین هم خوانی کردند؛ ناگهان به یاد این قطعه از رضا صادقی افتادم و باتوجه به اینکه این اثر را با ارکسترم تمرین نداشتم تنها چند بیت و حدود یک دقیقه آن را با نوازندگی امیر حسین اویسی و محمد شعبانی خواندم و مردم هم استقبال کردند. من نیز بسیار خوشحال شدم و در صحبت هایم با اعضای ارکستر، اظهار داشتم که اتفاق زیبایی افتاد، در شهر ناصر عبداللهی و رضا صادقی یادی از این عزیزان کردیم. من خواننده ای بودم که هواداران با من هم خوانی می کنند و زمانی که این کار را انجام می دهم یعنی رضا را از خودم می دانم.

دو روز بعد آقای صادقی در صفحه اینستاگرام خود عکس یک شیر را به اشتراک گذاشتند و نوشتند که من شیرم و تو موشی،البته رضا صادقی همیشه به این حیوانات علاقه زیادی داشت که ابتدا این موضوع برایم مهم نبود چون همیشه می گوید من شیرم و بقیه موش هستند و من حرف شان را به شوخی گرفتم، اما دیدم حرفی زد که در شان خواننده ای که مردم با عاشقانه هایش خاطره ساختند و گریه کردند، نیست و من همین طور که آن مطلب را می خواندم ناخودآگاه اشک ریختم به یاد روزهایی بودم که ای پسر تو کجا را زدی؟ تو کجا را دیدی؟ من درون قلبم او را بخشیده ام، اما قطعا خدا و پسر من که در آینده به دنیا خواهد آمد به خاطر اشک و دلشکستگی من در آن روز، رضا صادقی را نخواهد بخشید؛ اما من از درون خود، رضا صادقی را بخشیده ام چون من از کسی کینه به دل نمی گیرم زیرا با کینه نمی توانم برای مردم عاشقانه بخوانم، اگر من حسادت کنم نمی توانم کاری تولید کنم که مورد استقبال واقع شود و به مردم بگویم عاشق تان هستم اما در دل به یک نفر کینه داشته باشم؛ من کینه ای ندارم اما آن جملات که دو روز بعد هم صادقی آن را پاک کرد و دوستان خبرنگار هم تماس گرفتند که محمد جوابی نداده ای؟ و من پاسخ دادم: من در خانواده ای بزرگ شدم که بسیار بسیار حرمت نان و نمک را می دانم اما چون به این برنامه آمد و گفت دلگیرم من هم خواستم بگویم که دلگیری چه بوده است. البته می دانم و شک ندارم که بین من و رضا افرادی بودند که یکسری حرف ها را اشتباه برای رضا بردند اما باید رضا صادقی زنگ می زد به من و می گفت محمد تو چرا اینکار را کرده ای؟ نه آنکه چیزی را در صفحه اینستاگرام خود بنویسد که هزاران آدم ببینند که ما موش باشیم و ایشان شیر. امیدوارم که این شیر همیشه غرنده باشد و ما هم در این گوشه ها پرسه بزنیم.

رضا صادقی را نمی توان از حافظه این مردم پاک کرد، او آدم بزرگی است؛ او خودش فراموش کرده ولی من می دانم که رضا آدم بزرگی است و آدمی است که مردم با او خاطره ساخته اند. من هنوز هم زمانی که دلم می گیرد آثار رضا را گوش می کنم، مگر کسی می تواند آن حال قشنگ صدای رضا را فراموش کند؟ اما اینکه یک جمله عجیب و غریب را این چنین مطرح کند درست نیست. زمانی که در برنامه تان از رضا صادقی پرسیدید آیا چنین چیزی را مطرح کرده است وی در پاسخ گفت: نه. اما من در مقابل دوربین می گویم که شما چنین چیزی را گفتید. من درون قلبم صادقی را بخشیدم امیدوارم نسل من هم او را ببخشد.»

 

گفتنی است پس از حضور محمد علیزاده در برنامه «من و شما»، رضا صادقی در پاسخ به صحبت های او مطالبی را در استوری اینستاگرامش منتشر کرد که در ادامه می بینید:

 

 

                  

 

وبگردی آرشیو

وحیده رفیعی

خب آقای صادقی به قول خودت یه جوووووون بعدازتو اومده بهتر از تو درخشیده جایزه های فجر رو درو کرده ارووووم باش دیگه به شیر و موش هم کار نداشته باش انسان باش جلو زدن دیگران رو بپذیر

نازگل فرزامی

اقای علیزاده مرد شریفی هست و در مرام دوستی و کاری نیست صحبت خواننده بزرگوارمون اقای صادقی.
هر دو عزیز الگوی مردمین
مردم به شما نیگاه میکنند
همدیگر رو از درون و بیرون ماچ کنید

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷