آخرین اخبار : کنسرت «حسین علیزاده» و گروه «رامبرانت» در برلین آلمان برگزار می شود بیشترین کنسرت شهرستان در کدام استان برگزار شده است؟ اثر جدید «دانش فرید» در لیست انتظار صدور مجوز اولین کنسرت رسمی ایوان بند برگزار می شود گروه موسیقی قمر در کشور روسیه به روی صحنه خواهند رفت کارنامه چهل سال اخیر موسیقی ایران با حضور کارشناسان بررسی می شود انتشار آلبوم «کجا باید برم» به تاخیر افتاد جزییاتی از تازه ترین فعالیت های بابک جهانبخش حسین زمانی: در تلاش هستم اولین کنسرت خود را خیابانی و رایگان برگزار کنم کنسرت سعید شهروز در تهران برگزار می شود

حضور امین غفاری در فستیوال معتبر موسیقی کشور چک

۱۴ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۸ خبر کد خبر :85668
Print this post
امین غفاری

موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: امین غفاری نوازنده ی مطرح ویولن، از تازه ترین فعالیت های خود در عرصه ی موسیقی خبر داد.
غفاری به همراه ارکستر فیلارمونیک باکو، ۲۳ مرداد ماه سال جاری در تالار وحدت تهران اجرا خواهد داشت. همچنین قبل از اجرای تهران، غفاری در کنسرتی که در قالب یک فستیوال معتبر موسیقی در کشور چک برگزار می شود، با همراهی ارکستر مجلسی سوک، به عنوان سولیست حضور خواهد داشت. این کنسرت ۸ آگوست در کشور چک برگزار می شود.
امین غفاری که این کنسرت اولین تجربه ی سولیستی او با یکی از مشهورترین ارکستر های جمهوری چک می باشد؛ امیدوار است که بتواند نماینده ی خوبی از طرف ایران در این فستیوال باشد.

برچسب‌ها

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷