آخرین اخبار : نماهنگ جدید «امیر قهرمانی» منتشر شد اثر جدید فریان با تنظیم مسعود جهانی منتشر شد گروه موسیقی ستاره قطبی در تالار وحدت روی صحنه می رود تشکر عادل فردوسی پور از سیروان خسروی برای موسیقی برنامه ۲۰۱۸ دبیر سی و چهارمین جشنواده موسیقی فجر انتخاب شد علیرضا قربانی قطعات جدیدی برای سریال پدر می خواند نظر دی جی برتر جهان نسبت به صدای حمید هیراد حضور محمد علیزاده در یک فیلم سینمایی اجرای خاطره انگیز رضا شیری در شب تولدش موسیقی ایرانی در شب و روز

حضور فلاحی، اصحابی، حامی و مسیحا در بخش پاپ

۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۱۰ موسیقی پاپ کد خبر :2933

موسیقی پارس – به گزارش موسیقی پارس ، معرفی دیر هنگام حسن ریاحی به عنوان دبیر جشنواره بیست و ششم وبه خصوص تأثیرات منفی بیست و پنجمین دوره، می توانست برای مسئولان نگران کننده باشد اما سواد بالای ریاحی باعث شد که این دوره از جشنواره به سلامت برگزار شود.

هرچند در این دوره آمار شرکت کنندگان نسبت به سال گذشته نصف شده بود اما سیاست‌های دوره بیست و ششم باعث شد که استقبال از جشنواره بیست و هفتم با دبیری او افزایش یابد.
تکنوازی فرهنگ شریف، مجید ناظم زاده و جواد بطحایی نخستین کنسرتی است که در تاریخ ۲ اسفند سال ۱۳۸۹ ساعت ۱۸:۳۰ در تالار وحدت اجرا شد.

مازیار فلاحی، علی اصحابی، حمید حامی و نیما مسیحا، گروههای پاپی هستند که در پنجمین روز از آخرین ماه سال ۸۹ ساعت ۲۱:۰۰ در بخش جنبی جشنواره در برج میلاد روی صحنه رفتند.

منبع : yjc.ir

وبگردی آرشیو

کنسرت اشوان

ویدیو کنسرت ۱۰ تیر اشوان

امیرعباس گلاب

ویدیو کنسرت ۱۰ تیر امیرعباس گلاب