آخرین اخبار : نمایش «هفت شهر عشق» اسفند ماه به روی صحنه می رود «هنوز پاییز است» اثر جدید کیهان کلهر و رامبرانت تریو تولید ساز کاخن با امضای نوازنده ایرانی آلبوم «لوتوس» با صدای کاوه آفاق منتشر شد سیروان خسروی در تهران به روی صحنه می رود کنسرت رضا صادقی در کشور عراق برگزار می شود اقدام تحسین برانگیز راجر واترز در نجات دو کودک سالن میلاد میزبان آخرین کنسرت فرزاد فرزین در سال ۹۷ سیامک عباسی در تهران به روی صحنه می‌رود برگزاری پنجمین کنسرت در یکی از عجایب هفتگانه جهان

حضور فلاحی، اصحابی، حامی و مسیحا در بخش پاپ

۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۱۰ موسیقی پاپ کد خبر :2933
Print this post

موسیقی پارس – به گزارش موسیقی پارس ، معرفی دیر هنگام حسن ریاحی به عنوان دبیر جشنواره بیست و ششم وبه خصوص تأثیرات منفی بیست و پنجمین دوره، می توانست برای مسئولان نگران کننده باشد اما سواد بالای ریاحی باعث شد که این دوره از جشنواره به سلامت برگزار شود.

هرچند در این دوره آمار شرکت کنندگان نسبت به سال گذشته نصف شده بود اما سیاست‌های دوره بیست و ششم باعث شد که استقبال از جشنواره بیست و هفتم با دبیری او افزایش یابد.
تکنوازی فرهنگ شریف، مجید ناظم زاده و جواد بطحایی نخستین کنسرتی است که در تاریخ ۲ اسفند سال ۱۳۸۹ ساعت ۱۸:۳۰ در تالار وحدت اجرا شد.

مازیار فلاحی، علی اصحابی، حمید حامی و نیما مسیحا، گروههای پاپی هستند که در پنجمین روز از آخرین ماه سال ۸۹ ساعت ۲۱:۰۰ در بخش جنبی جشنواره در برج میلاد روی صحنه رفتند.

منبع : yjc.ir

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷