آخرین اخبار : لیست نهایی کنسرت های نوروزی سیروان خسروی دو روز دیگر وضعیت سلامتی محسن یگانه مشخص می شود برنامه کامل کنسرت های نوروزی حامد همایون محسن یگانه در بیمارستان بستری شد سال خوش با صدای ایرج و پرویز قربانی آغاز همکاری بابک جهانبخش و شرکت «آوای فروهر» بزرگترین جشنواره موسیقی کشور با حضور ۱۰ خواننده مطرح، نوروز ۹۷ در رامسر برگزار می شود آهنگ‌ «کوچه لره» با صدای مرحمت آقازاده و با تنظیم ارشک رفیعی منتشر ‌شد کنسرت با شکوه محسن یگانه در آخرین روزهای زمستان ۹۶ «صلح» در بازار موسیقی کشور است!

حمید عسکری از «کما» خارج شد

۲۹ دی ۱۳۹۲ ساعت ۱۴:۱۷ موسیقی پاپ کد خبر :6775

موسیقی پارس – نیما باقری : حمید عسکری خواننده ۳گانه “کما” شب گذشته و قبل از انتشار آلبوم جدید خود در سالن میلاد نمایشگاه تهران به دیدار مخاطبان خود رفت. این اجرا نیز همانند سایر اجراهای پاپ با ۳۰ دقیقه تاخیر آغاز شد، گویی این تاخیر به یک رسم در این برنامه ها تبدیل شده که نیاز به بازبینی مجدد مسئولین در این رابطه دارد، کنسرت با پخش تیزری از اجراها و برنامه های قبلی شرکت آوای فروهر آغاز شد، پس از آن نیز اعضای ارکستر یکی پس از دیگری وارد استیج شدند و پشت سازهای خود قرار گرفتند.

در این اجرا محمد مجدلو(گیتار)، محمد علی نصری(گیتار الکتریک)، امید بنکدار(گیتار باس)، سعید صارمی(پرکاشن)، امین قمی نژاد(درامز)، فرهاد بهبهانی(گیتار کلایسک)، نیما وارسته(کیبورد ۲ و ویلون) و منصور جنید به عنوان کیبور ۱ و رهبر ارکستر، حمید عسکری را در این اجرا همراهی کردند.در ادامه حمید عسکری با بیان این که “نیما وارسته” به دلیل مشغله هایی که دارد فعلا نمی تواند به عنوان رهبر ارکستر حضور داشته باشد، “منصور جنید” را به عنوان رهبر ارکستر به حضار معرفی نمود.

“خوشبختی”، تک آهنگی که در تابستان منتشر شده و آلبوم جدید عسکری که همین نام را به خود گرفته، اولین آهنگ این اجرا شده در این کنسرت بود و با استقبال و هم خوانی قابل توجه حضار نیز همراه بود، همچنین این قطعه با تنظیم جدید و ویلونی از نیما وارسته اجرا شد که به زیبایی های آن افزوده شد.

بعد از این قطعه حمید عسکری ضمن عذرخواهی بابت تاخیر در پخش آلبوم عنوان کرد:”من ۴هفته پیش آلبوم را تحویل شرکت پخش دادم و در تاخیر حاصل قصور از من نبود، همچنین طبق آخرین خبری که من دارم آلبوم ۱۲ بهمن در کشور پخش خواهد شد” “تلافی”، “دوست دارم”، “اگه به تو نمی رسم”، “خسته شدم”، “بیا دنبال من” قطعاتی بودن که یک به یک اجرا شدند. به جرات “ستاره” را می توان محبوب ترین قطعه حمید عسکری دانست، چرا که این قطعه ی عاشقانه با فضای ملایم، با توجه بسیاری از سوی حاضرین در سالن مواجه گشت به طوری که به هنگام همخوانی مردم با وی تنها صدای یکپارچه حضار شنیده می شد.

“سنگ غرور”، “بزن بارون”، “من و تو”، “دلم گرفته”، “آهای تو که عشق منی”، “به عشق تو”، “هوای گریه”، “من کجای زندگیتم” و “قسمت” قطعات بعدی بودند، که در این میان آنان “بزن بارون”، و “هوای گریه” قطعات آلبوم جدید هستند که برای اولین بار در این کنسرت اجرا شدند. در ادامه نیز به درخواست حضار قطعات”خوشبختی” و “ستاره” مجددا” اجرا شدند. در پایان حمید عسکری با ذکر  این که جمله:”دیگر از “کما” بیرون آمدیم و قرار است همه با هم خوشبخت شویم” به این اجرا خاتمه داد. گفتنی است آلبوم “خوشبختی” ۱۲ بهمن ماه در بازار موسیقی کشور عرضه خواهد شد.

 

 

منبع: اختصاصی موسیقی پارس

افسون

بینظیر بود در یک کلام

آرزو بهاری(هوادار نیما وارسته)

سلام
عکس ها فوق العاده ستتتتتتتتتتتتتتتتتت …دستتون درد نکنه …خیلی خیلی ممنون

مانی

عالیییییییییی بود

محمد

دمتون جیییییز
مرسی عکسا خوب بودن.
حمیدم مثل همیشه عالی بود

سعید

اوکی