آخرین اخبار : حامد همایون دومین آلبوم خود را در زمستان منتشر می کند کنسرت پاییزی ماکان بند در تهران برگزار می شود «بانوی عمارت» با صدای محسن چاوشی به روی آنتن می رود سیامک عباسی برای نخستین بار کارگاه ترانه سازی برگزار می کند روایت محسن یگانه از اسپری فلفل در صورتش و نوازندگی پنهانی واکنش هنرمندان موسیقی به برخورد زننده با سه نوازنده خیابانی گروه سون و رسول ترابی نوازندگان خیابانی را به کنسرت دعوت کردند «سرسام» از آلبوم «سه گانه اجتماعی اول» مهدی یراحی منتشر شد آغاز همکاری علی رهبری با ارکستر سمفونیک ازمیر ترکیه طراحی ایده تیزر به هیراد ارتباطی ندارد/تیزر کنسرت را از پیج رسمی حذف نمودیم شصت و یکمین دوره از مراسم گرمی در لس آنجلس برگزار می شود

خسارت ۵۰۰ میلیاردی برای یک تک آهنگ

۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰ موسیقی جهان کد خبر :87926
Print this post

موسیقی پارس_شبنم فتاحی: یک ترانه نویس اهل «فیلادلفیا» ، ۴۴ میلیون دلار (بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان) به عنوان خسارت برای یک تک آهنگ از «آشِر» خواننده معروف آمریکایی دریافت کرده است. در هفته گذشته هیات منصفه دادگاه، این مبلغ را به عنوان خسارت برای «دنیل مارینو» در نظر گرفت.
همچنین قرار شده بود که همکار آهنگسازش که «ویلیام گوئیس» نام دارد، مبلغی حدود ۶ میلیون و ۷۵۰ هزار دلار برای جبران خسارت و ۲۰ میلیون و ۲۵۰ هزار دلار برای خسارت جزایی، به وی بپردازد.
در کمپانی «دسترو موزیک» به مالکیت «دانته بارتون» نیز توافق شد که مبلغ ۱۷ میلیون و ۳۵۰ هزار دلار به مارینو پرداخت شود.
مجموع پرداخت خسارت ها ۴۴ میلیون و ۳۵۰ هزار دلار می باشد.
طرح شکایت اولیه این آهنگساز به قطعه «دختر باشگاه» که از آثار وی می باشد، مربوط است. این آهنگ در سال ۲۰۰۴ توسط «آشِر» ضبط و بعد به نام «دختر بد» تغییر داده شد.
گفتنی است که در روند دادرسی این طرح از «آشِر» نامی برده نشـده است. ساخت بیشتر بخش های این آهنگ از جمله پارتیتور گیتار، تمپو و آکورد های آن، بر عهده مارینو بوده است.

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷