آخرین اخبار : فراخوان دومین جایزه ترانه افشین یداللهی منتشر شد فراخوان سیروان جهت جذب هنرمندان فعال در زمینه موسیقی آریا عظیمی نژاد یکی از داوران برنامه عصر جدید شد ماکان بند خواننده تیتراژ سریال شد تیتراژ سریال «دنگ و فنگ روزگار» با صدای سینا حجازی جدول برنامه های جشنواره موسیقی فجر منتشر می شود آلبوم سپیده خداوردی منتشر می شود برگزاری آزمون عملی آکادمی پورناظری با حضور هنرمندان برجسته موسیقی لیست اولیه خوانندگان بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر کنسرت زمستانی محسن یگانه در تهران برگزار شد

خسارت ۵۰۰ میلیاردی برای یک تک آهنگ

۱ آبان ۱۳۹۷ ساعت ۱۸:۴۰ موسیقی جهان کد خبر :87926
Print this post

موسیقی پارس_شبنم فتاحی: یک ترانه نویس اهل «فیلادلفیا» ، ۴۴ میلیون دلار (بیش از ۵۰۰ میلیارد تومان) به عنوان خسارت برای یک تک آهنگ از «آشِر» خواننده معروف آمریکایی دریافت کرده است. در هفته گذشته هیات منصفه دادگاه، این مبلغ را به عنوان خسارت برای «دنیل مارینو» در نظر گرفت.
همچنین قرار شده بود که همکار آهنگسازش که «ویلیام گوئیس» نام دارد، مبلغی حدود ۶ میلیون و ۷۵۰ هزار دلار برای جبران خسارت و ۲۰ میلیون و ۲۵۰ هزار دلار برای خسارت جزایی، به وی بپردازد.
در کمپانی «دسترو موزیک» به مالکیت «دانته بارتون» نیز توافق شد که مبلغ ۱۷ میلیون و ۳۵۰ هزار دلار به مارینو پرداخت شود.
مجموع پرداخت خسارت ها ۴۴ میلیون و ۳۵۰ هزار دلار می باشد.
طرح شکایت اولیه این آهنگساز به قطعه «دختر باشگاه» که از آثار وی می باشد، مربوط است. این آهنگ در سال ۲۰۰۴ توسط «آشِر» ضبط و بعد به نام «دختر بد» تغییر داده شد.
گفتنی است که در روند دادرسی این طرح از «آشِر» نامی برده نشـده است. ساخت بیشتر بخش های این آهنگ از جمله پارتیتور گیتار، تمپو و آکورد های آن، بر عهده مارینو بوده است.

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷