آخرین اخبار : انصراف علیرضا قربانی از پروژه جام جهانی پیچیدن نوای موسیقی آذربایجان توسط بانوان تبریزی در تالار وحدت قطعه جدید هوروش بند با تاخیر منتشر می شود گزارش تصویری کنسرت مسیح وآرش تهران ۲ اردیبهشت ۹۷ گزارش تصویری کنسرت بهنام بانی تهران ۳ اردیبهشت ۹۷ قطعه جدید فرزاد فرزین ۶ اردیبهشت منتشر می شود کودکان ایران شگفتی ساز فرانسه شدند انتقاد تند و جنجالی پرواز همای به شورای شعر برای تایید اراجیف! اینائودی: ایران شروع تمدن‌هاست/ سلام به هواداران ایرانی علی بحرینی: شما که از هیراد هنرمندترید چرا کنسرت برگزار نمی کنید؟/ شما از خشن ترین ماموران گشت ارشاد دست کمی ندارید
تلگرام موسیقی پارس

دفتر موسیقى و سرود صداوسیما به استقبال بهار مى رود

۳۰ اسفند ۱۳۹۵ ساعت ۰۱:۲۸ خبر کد خبر :71461

موسیقى پارس: دفتر موسیقی و سرود صدا و سیما با تولید آثاری جدید به استقبال بهار رفته است. از جمله این قطعات می توان به «تولد بهار»، «سالِ نو»، «چتر بردار» ،«نغمه نوروزى» و «عید نوروز آمده» اشاره کرد.
به گزارش موسیقى پارس به نقل از روابط عمومی دفتر موسیقی و سرود صداوسیما، نماهنگ «تولد بهار» با آهنگسازی و تنظیم «میثم طاهرى» با صدای «مجید رضازاده» و شعری از «حسن قدرت آبادى» ، نماهنگ «چتر بردار» با آهنگسازی و تنظیم «فرهاد برنجان» و «مجید رضازاده» با صدا و شعری از «سروش آیینه» منتشر شد.
نماهنگ «عید نوروز آمده» با آهنگسازی و تنظیم «محسن میرزا زاده» با صدای «حسین جولینى»، شعری از «علیرضا بدیع» و همچنین نماهنگ «سال نو» با آهنگسازی و تنظیم و صدای «نادر مسچى» و شعری از «محمد نوبرى» نیز آثاری هستند که به مناسبت نوروز برای پخش در شبکه های مختلف رسانه ملی، به آنها ارسال شده است.