آخرین اخبار : واکنش خوانندگان مطرح موسیقی به سانحه سقوط هواپیما علیرضا طلیسچی به زودی آثار جدیدی را منتشر می کند پایان همکاری رضا صادقی و شرکت آوای هنر آخرین خبرها از وضعیت جسمانی محمدرضا شجریان اتفاق موسیقی الکترونیک در ایران به وقوع می پیوندد پایان همکاری سیروان و برادران حاتم پور کنسرت گروه شیلر با اجرای قطعات جدید در تهران برگزار می‌شود آلبوم «کابوس سفید» اثری از «اوستا آوا» منتشر شد قلب دنیای «روهان» در بازار موسیقی آلبوم «سی‌وپنچ میلیمتری» منتشر می شود

کنسرت گروه چارتار در اهواز برگزار شد

۲۰ تیر ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۰۱ گزارش تصویری کد خبر :73174

موسیقی پارس : کنسرت گروه چارتار پس از سه سال به صحنه اجرای موسیقی در اهواز برگشت. کنسرت گروه چارتار پس از سه سال در اهواز در شبانگاه ۱۶ تیر ماه در داغ ترین روزهای تابستان به روی صحنه رفت و لیستی از محبوب ترین اهنگ های دو البوم خود را با مردم اهواز به اشتراک گذاشت .

در ابندا آرمان گرشاسبی خاننده این گروه بدون هیچ مقدمه ای اهنگ حضوری اتفاقی را خواند و تشویق بی امان هواداران را در پی داشت و با گفتن جمله ی : ” چقدر خوبه ادم تو شهر خودش اجرا داشته باشه” موج جدید از تشویق ها را در پی داشت. پس از ان به اجرای دیگر قطعات پرداختند آشوبم ، مرا بخاطرت نگه دار ، لیلاچه ، هندسه ، باران تویی از جمله ترانه هایی بودند ک همراهی مردم را ب خوبی همراه داشت و در انتها ترانه اشوبم را به در خاست خواننده ایستاده این اهنگ را بخوانند ک همراهی بی نظیر طرفداران این گروه را در پی داشت. این اجرا با تلاش امیر مهرانفر ( تهییه کننده) به ثمر نشست.

در انتها شاهد گزارش تصویری متفاوت و زیبای «سجاد بهرامی» باشید :