دومین جشنواره سه گانه «خلیج فارس»

0

موسیقی پارس – یاسمن امانی: نوای موسیقی گروه های تلفیقی، جاز و راک در دومین جشنواره سه گانه خلیج فارس با حضور سه گروه کامنت، نیوش و نایما با سبک های متفاوت،  به همت  موسسه هامین گستر آریا و با حمایت Ice Watch برگزار خواهد شد.

گروه موسیقی راک «کامنت» به سرپرستی کیان پورتراب روز چهارشنبه 17 اردیبهشت 1393، ساعت 17:00 در سالن پردیس قلهک به روی صحنه خواهد رفت و ساعت 19:30، رونمایی از آلبوم «رفته از دست» نیز صورت خواهد گرفت.

گروه موسیقی نیوش به خوانندگی سروش قهرمانلو روز پنجشنبه 18 اردیبهشت 1393، ساعت 18:30 و 21:30 در سالن پردیس قلهک به روی صحنه خواهد رفت. اعضای این گروه را آرش قهرمانلو ( خوشنویس ، سرپرست گروه )، سروش قهرمانلو ( خواننده ، سه تار الکتریک ، سه تار افکت )، کیکاووس مختاری ( رهبر ارکستر ، همخوان ، سینتی سایزر و کیبوردز)، آرش آردفروشان ( همخوان ، گیتار ۱۲ سیم و گیتار الکتریک )، بردیا یوسفی ( نوازنده ی گیتار باس )، سهراب فتحعلیزاده ( دف ، دمام ، کوزه ، درام) تشکیل می دهند و مرتضی مختاری ( کمانچه ) نیز به عنوان نوازنده ی میهمان در کنار آنان حضور خواهد داشت.

گروه هنری موسیقی نیوش تلفیقی از هنرهای خطاطی و موسیقی است که در هنر موسیقی نیز تلفیقی از موسیقی کهن ایران و موسیقی روز جهان هست. این گروه دارای امضا و سبک خاص موسیقی خودش می باشد و به معنی واقعی موسیقی تلفیقی را اجرا می کند، چرا که از ترکیب دو تئوری موسیقی ایرانی و جهانی حاصل شده است .
در هنگام اجرای سر صحنه ای این گروه ، از جلوه های بصری به صورت ویدیو پروجکشن ، ال ایی دی ، استفاده می شود و این گروه سعی دارد تا در تصاویر پخش شده در هنگام اجرای کنسرت به هنر های اصیل ایرانیاز جمله خطاطی نیز توجه نماید.
شایان ذکر است که سبک موسیقی نیوش ، فیوژن راک می باشد.

گروه موسیقی جاز «نایما» به سرپرستی حمزه یگانه روز جمعه 19 اردیبهشت 1393، ساعت 18:30 و 21:30 در سالن پردیس قلهک به روی صحنه خواهد رفت. اعضای این گروه را حمزه یگانه (پیانو و کیبورد)، امین طاهری (درامز)، آرین کشیشی (گیتار باس)، بابک صفر نژاد (هارمونیکا) و شهریار صیقلانی (وکال) تشکیل می دهند.

شایان ذکر است که نایما ،موسیقی خود را در سبک جز فیوژن دنبال می کند و کیفیت نوازندگی ، نوآوری، مهارت و کار گروهی حرف اول را در این گروه می زند به گونه ای که کنسرت های آنان همیشه جزو بهترین کنسرت های غیر پاپ بوده است.

علاقه مندان می توانند برای خرید بلیت به سایت http://www.iranconcert.com/ مراجعه نمایند.

10245460_788290821183343_963604154885770005_n

منبع: اختصاصی موسیقی پارس

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید