آخرین اخبار : شصت و یکمین دوره از مراسم گرمی در لس آنجلس برگزار می شود مراسم رونمایی از کتاب «قیچک آلتو و ویولا» اثر پریسا پیرزاده برگزار شد کنسرت پاییزی گروه سون برگزار می شود جزییاتی از تازه ترین فعالیت های امیرعباس گلاب تیزر کنسرت حمید هیراد برایش دردسر ساز شد ماکان بند انتشار قطعه جدیدی را جایگزین «دو ستاره» کرد رونمایی آلبوم جدید رحیم شهریاری در تازه ترین کنسرتش شهاب مظفری در تهران روی صحنه می رود کنسرت گروه آلترناتیو راک «Minus1» آذر ماه در سالن ایوان شمس برگزار می‌شود محمد معتمدی در اراک به روی صحنه می‌‌رود

«رضا صادقی» پس از سال‌ها سفید می‌پوشد

۴ آذر ۱۳۹۶ ساعت ۰۰:۰۳ موسیقی پاپ کد خبر :75465
Print this post
رضا صادقی

موسیقی پارس: «رضا صادقی» خواننده مطرح پاپ کشور، به پیشنهاد برنامه زنده «من و شما» لباس مشکی خود را به قیمت ۱۰ میلیون تومان می‌فروشد تا به مردم زلزله‌زده کرمانشاه کمک کند.
در برنامه زنده «من و شما» به‌ «صادقی» پیشنهاد شد تا لباس مشکی را از تن بیرون آورد و در قبال آن، مبلغ ۱۰ میلیون تومان از طرف برنامه به زلزله‌زدگان کرمانشاه تعلق گیرد.
«صادقی» درخصوص این اتفاق گفت: «وقتی پای مردم کشورم وسط بیاید، نه نمی‌توانم بگویم. برای مردم این سرزمین هر کاری که لازم باشد انجام می‌دهم.»
گفتنی است «رضا صادقی» خواننده سبک پاپ، پس از بیست سال مشکی پوشی، روز شنبه ۴ آذرماه لباس سفید می‌پوشد تا مبلغ ۱۰ میلیون تومان از طرف اسپانسر برنامه «من و شما» به زلزله‌زدگان کرمانشاه کمک شود.

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷