آخرین اخبار : آغاز پیش فروش آلبوم «ایران من» با صدای همایون شجریان صحبت های رضا صادقی از رابطه اش با محمد علیزاده تا لغو کنسرت و برگزاری اجرای خیابانی حضور حامد همایون در اکران مردمی فیلم «من دیوانه نیستم» اپرای حلاج با اجرای «همای» در سعدآباد برگزار شد تازه ترین کنسرت گروه موسیقی عشاق در شهریور ماه برگزار می شود به زودی آثار جدیدی از خوانندگان مطرح موسیقی پاپ منتشر می شود واکنش اهالی موسیقی به درگذشت «عزت الله اتنظامی» جزییاتی از برگزاری کنسرت خیابانی در کیش آلبوم «ابراهیم» پنجم شهریور ماه منتشر می شود کنسرت «مهران مدیری» تمدید شد

“رضا یزدانی” با سلول شخصی می تازد

۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۶ گزارش تصویری کد خبر :77523
موسیقی پارس: زمانی که سبک راک وارد بازار موسیقی کشور شد؛ خیلی سبک جا افتاده ای نبود تا اینکه ” رضا یزدانی” توانست خودش را به جایگاه ثابتی نزدیک کند.
وی اولین کنسرت زمستانی سال ۹۶ را درحالی برگزار کرد که تهران شب های گذشته پرحاشیه ترین روزهایش را تجربه می کرد. 
«یزدانی» طبق معمول با لباس های چرمی وارد سالن شد و آثار جدیدش را خواند. دقایقی بعد  هوادارانش با صدایی بلند از او خواستند آثار قدیمی اش را هم اجرا کند، ظاهرا وی در کنسرت های قبلی جایگاه کمتری برای آلبوم های قدیمی خود قرار داده بود. 
در همین زمان بود که “رضا یزدانی” سراغ قطعات «سلول شخصی»، «رادیو» و «تهران» رفت!
در حین اجرای این آثار جو سالن متحول و تصاویر انیمیشن در ال ای دی سالن، پرفورمنس جالبی را به کنسرت داده بود. 
حدود ساعت ٢٣:١۵ بود که مدیر برنامه های رضا یزدانی (علی اوجی) به سالن آمد و عوامل برگزاری این اجرا را معرفی کرد. 
» حدود ٢۴ قطعه در کنسرتش اجرا کرد که نسبت به خوانندگان دیگر، قطعات بیشتری را خواند و اکثر قطعات به درخواست حاضرین اجرا می شد.
 
برچسب‌ها, ,

وبگردی آرشیو

کنسرت اشوان

ویدیو کنسرت ۱۰ تیر اشوان

امیرعباس گلاب

ویدیو کنسرت ۱۰ تیر امیرعباس گلاب