آخرین اخبار : قطعه مشترک محمدرضا گلزار و سینا سرلک برای سریال ساخت ایران آلبوم «بازگشت به رویاپردازى» در ایران و به صورت دیجیتال در آمریکا منتشر می‌‌شود آلبوم بابک جهانبخش به زودی منتشر می شود «آتش مهر» منتشر شد کلیپ «خوان آسمانی» با صدای پیام عزیزی و با حمایت دکتر پور زرندی منتشر می‌شود تور کنسرت بهنام بانی در استرالیا برگزار می شود ریمیکس قطعه «تو‌بری بارون» با صدای محمد علیزاده منتشر شد ریمیکس قطعه ی » آرزوی آرامش » با صدای « مهرزاد خواجه امیری » منتشر شد. «منو ببین» تازه ترین اثر با صدای مازیار سارمه منتشر می شود بزرگترین کنسرت راک کشور با ارکستر سمفونی توسط گروه شهاب صادقی برگزار شد
ماه عسل
تور گرجستان
تور گرجستان

“رضا یزدانی” با سلول شخصی می تازد

۲ دی ۱۳۹۶ ساعت ۲۲:۴۶ گزارش تصویری کد خبر :77523
موسیقی پارس: زمانی که سبک راک وارد بازار موسیقی کشور شد؛ خیلی سبک جا افتاده ای نبود تا اینکه ” رضا یزدانی” توانست خودش را به جایگاه ثابتی نزدیک کند.
وی اولین کنسرت زمستانی سال ۹۶ را درحالی برگزار کرد که تهران شب های گذشته پرحاشیه ترین روزهایش را تجربه می کرد. 
«یزدانی» طبق معمول با لباس های چرمی وارد سالن شد و آثار جدیدش را خواند. دقایقی بعد  هوادارانش با صدایی بلند از او خواستند آثار قدیمی اش را هم اجرا کند، ظاهرا وی در کنسرت های قبلی جایگاه کمتری برای آلبوم های قدیمی خود قرار داده بود. 
در همین زمان بود که “رضا یزدانی” سراغ قطعات «سلول شخصی»، «رادیو» و «تهران» رفت!
در حین اجرای این آثار جو سالن متحول و تصاویر انیمیشن در ال ای دی سالن، پرفورمنس جالبی را به کنسرت داده بود. 
حدود ساعت ٢٣:١۵ بود که مدیر برنامه های رضا یزدانی (علی اوجی) به سالن آمد و عوامل برگزاری این اجرا را معرفی کرد. 
» حدود ٢۴ قطعه در کنسرتش اجرا کرد که نسبت به خوانندگان دیگر، قطعات بیشتری را خواند و اکثر قطعات به درخواست حاضرین اجرا می شد.
 

وبگردی

سیامک عباسی امیرعباس گلاب

اجرای مشترک سیامک عباسی و امیرعباس گلاب در کنسرت عاشقانه های پاپ

کنسرت محسن یگانه

ویدیو اجرای محسن یگانه در شب تولدش