آخرین اخبار : آریا عظیمی نژاد یکی از داوران برنامه عصر جدید شد ماکان بند خواننده تیتراژ سریال شد تیتراژ سریال «دنگ و فنگ روزگار» با صدای سینا حجازی جدول برنامه های جشنواره موسیقی فجر منتشر می شود آلبوم سپیده خداوردی منتشر می شود برگزاری آزمون عملی آکادمی پورناظری با حضور هنرمندان برجسته موسیقی لیست اولیه خوانندگان بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر کنسرت زمستانی محسن یگانه در تهران برگزار شد امید حاجیلی در اکران مردمی فیلم قانون مورفی حضور می یابد واکنش محسن یگانه به بازدید ۵۰ میلیونی از ویدیوی «بهت قول میدم»

شرایط و هزینه های مهاجرت به استرالیا

۲۴ دی ۱۳۹۷ ساعت ۱۶:۰۶ وبگردی کد خبر :90084
Print this post
مهاجرت به استرالیا

استرالیا که ششمین کشور دنیا از نظر وسعت به شمار می رود امروزه به مقصدی پر طرفدار برای مهاجران از سراسر دنیا تبدیل شده است. شرایط خوب اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی این کشور باعث شده افراد با انگیزه های مختلف، تلاش کنند تا خود را به استرالیا برسانند.
این کشور انگلیسی زبان، تحت قیومیت انگلستان قرار دارد و فرماندار کل کشور توسط ملکه انگلیس تعیین می شود.
استرالیا کشوری توسعه یافته و با اقتصاد پویا است که در زمینه ی بازرگانی و کشاورزی بسیار موفق عمل می کند. همچنین از نظر فرهنگی و ورزشی بستر مناسبی برای شهروندان ارائه می کند.
این ویژگی ها زمینه های مناسبی را برای رشد و پیشرفت افراد ایجاد کرده و آن ها را به مهاجرت به استرالیا ترغیب می کند.
برای مهاجرت به استرالیا می توان از روش های گونانوگی مانند ویزای کاری، ویزای دانشجویی، ویزای سرمایه گذاری و اقامت از طریق ازدواج اقدام کرد.

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷