عاشقانه های «حمید حامی» در تالار وحدت اجرا شد

0

موسیقی پارس: کنسرت «حمید حامی» شنبه هفتم اسفند ماه به همت شرکت «کامیاب بهاران» در تالار وحدت برگزار شد.

این خواننده میان تشویق هواداران روی صحنه حاضر شد و پس از احوال پرسی با مخاطبان، گفت: «خیلی خوشحالم در سالنی که دوستش دارم و روزی آرزو داشتم در آن اجرا کنم، به لطف شما هر چند وقت کنسرت برگزار می کنم.»

«هم گریه» اولین قطعه ای بود که اجرا شد و پس از آن «حامی» قطعات خاطره انگیزی چون «پرستش»، «خواب سیاه»، «سفر»، «گلایه ای نمی کنم»، «دلم گرفت»، «زمستون»، «سوگند» و… را برای هواداران خواند.

استقبال هواداران از برخی قطعات بسیار خوب بود حتی در قطعه «دلم گرفت»، حامی سکوت کرد تا تنها صدای هوادارانش در تالار وحدت طنین انداز شود.

پس از استراحتی کوتاه ارکستر دوباره روی صحنه بازگشت و «حامی» قطعاتی چون «شوق تنهایی»، «غزل» و… را برای مخاطبان اجرا کرد.

به درخواست هواداران  قطعه «لالایی» نیز توسط حامی خوانده شد. البته این خواننده از برادرزاده کوچک خود خواست تا روی صحنه بیاید و قسمتی از «لالایی» را بخواند.

«لیلای من کو» نیز آخرین قطعه ای بود که با همراهی هواداران در این کنسرت اجرا شد.

«رضا لمعانی» (گیتار)، «کسری سبک تکین» «گیتار باس»، «علیرضا میرآقا» (پرکاشن و ترومپت)، «امیرمیلاد نیکزاد» (درامز)، «ترانه پور یوسف» (فلوت)، «علی جعفری پویان»، «تینا جامه گری»، «دانیال جورابچی»، «سانوا عندلیبی» و «نوید شعبان زاده» (ویولن)، «بهرنگ معتمدی» «ویولن سل» نوازندگانی بودند که به سرپرستی «رضا تاجبخش» در این کنسرت به هنرنمایی پرداختند و «حامی» را همراهی کردند.

از جمله مهمانان ویژه این کنسرت نیز می توان به حضور «بابک صحرایی» و «آرزو نبوت» اشاره کرد.

همچنین به دلیل برگزاری ششمین جشنواره مد و لباس فجر در سالن تالار، هوادارانی که برای کنسرت «حامی» در تالار وحدت حضور یافتند؛ شاهد این نمایشگاه نیز بودند.

[ngg_images source=”galleries” container_ids=”1343″ display_type=”photocrati-nextgen_basic_thumbnails” override_thumbnail_settings=”0″ thumbnail_width=”300″ thumbnail_height=”199″ thumbnail_crop=”1″ images_per_page=”90″ number_of_columns=”2″ ajax_pagination=”0″ show_all_in_lightbox=”0″ use_imagebrowser_effect=”0″ show_slideshow_link=”0″ slideshow_link_text=”[Show as slideshow]” order_by=”sortorder” order_direction=”ASC” returns=”included” maximum_entity_count=”500″]

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید