آخرین اخبار : لیست نهایی کنسرت های نوروزی سیروان خسروی دو روز دیگر وضعیت سلامتی محسن یگانه مشخص می شود برنامه کامل کنسرت های نوروزی حامد همایون محسن یگانه در بیمارستان بستری شد سال خوش با صدای ایرج و پرویز قربانی آغاز همکاری بابک جهانبخش و شرکت «آوای فروهر» بزرگترین جشنواره موسیقی کشور با حضور ۱۰ خواننده مطرح، نوروز ۹۷ در رامسر برگزار می شود آهنگ‌ «کوچه لره» با صدای مرحمت آقازاده و با تنظیم ارشک رفیعی منتشر ‌شد کنسرت با شکوه محسن یگانه در آخرین روزهای زمستان ۹۶ «صلح» در بازار موسیقی کشور است!

عاشقانه های «محسن یگانه» در سالن میلاد

۹ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۳:۴۸ گزارش تصویری کد خبر :72111

 

موسیقی پارس: «محسن یگانه» خواننده مطرح و محبوب موسیقی پاپ، سه شنبه ۵ اردیبهشت در سالن میلاد با هواداران خود دیدار کرد. وی که از ابتدای سال جدید تور کنسرت های خود را در شهرهای مختلف آغاز کرد، حال با استقبال بسیار خوب هوادارانش  و تمدید اجراهای تهران، از رکوردداران برگزاری کنسرت در اردیبهشت ماه محسوب می شود.

وی در این کنسرت با اجرای گلچینی از قطعات محبوب خود از جمله «باور کنم»، « هوایی شدی»، « دو راهی»، «کویر،» به روی صحنه رفت. همخوانی هواداران در برخی آثار از جمله «رگ خواب»، «درکم کن»، «بهت قول میدم» نشان از محبوبیت بالای این قطعات داشت.

«محمدرضا زارعی» (ویولن)، «محمد زرنوش‌» (کلارینت)، «شایان مجیدی» (گیتار الکتریک)، «وحید قاسمی» (پرکاشن)، «رادین رفیع‌زاده» (درامز)، «میلاد پرقوه»(کیبورد)، «سعید علیرضایی» (گیتار بیس) و «وحید عویدى» (گیتار اسپانیش) اعضای ارکستر «محسن یگانه» را در این کنسرت تشکیل می دادند که به هنرنمایی پرداختند.

گفتنی است «محسن یگانه» در  ادامه کنسرت های خود، روزهای ۱۶، ۲۱ و ۲۲ اردیبهشت نیز در تهران به روی صحنه می‌رود.