«علی پارسا»: برگزاری کنسرت اتفاق غیرمنتظره ای بود

0

موسیقی پارس: «علی پارسا» خواننده جوان موسیقی پاپ که چندی پیش آلبوم «جزر و مد» را منتشر کرده است؛ اینک در آستانه برگزاری اولین کنسرت در زادگاهش لنگرود است. به همین بهانه گفت و گویی با وی انجام داده ایم که در ادامه می خوانید:

«علی پارسا» در رابطه با آغاز فعالیت های هنری و آلبوم «جزر و مد» به موسیقی پارس گفت:

کار اصلی من موسیقی متن تئاتر و فیلم بوده است. زمانی که خیلی بچه بودم در سال ۷۹ بازیگری تئاتر را در فعالیت های دانش آموزی و ارشاد و… انجام داده ام. کم کم برای خوانندگان ترانه نوشتم و آهنگ ساختم. از سال ۸۷ قضیه خواندنم جدی شد و شاید کسی نداند که قطعات آلبوم «جذر و مد» سال ۸۸ ساخته شده؛ اما سال ۹۵ منتشر شده است. کارهایی که الان می سازم نسبت به قطعاتی که قبلا می ساختم خیلی تفاوت دارد و این برای من جالب است که مردم این اثر را دوست داشتند.به هر حال هر اثری مخاطب خودش را پیدا می کند.

وی همچنین در خصوص اولین اجرای کنسرتش در  زادگاه خود گفت:

خارج از اینکه زادگاه من است و هم استانی هایم اینجا زندگی می کنند؛ اتفاقات خوبی با انتشار تک ترک ها و آلبوم «جزر و مد» افتاد. من در حال پوست اندازی هستم و قطعات جدیدم، حال و هوای متفاوتی دارد.

برگزاری کنسرت برای من اتفاق غیرمنتظره ای بود. در این کنسرت تمامی قطعات آلبوم «جزر و مد» را اجرا می کنم؛ ضمن اینکه رهبری ارکسترم بر عهده «میلاد رضایی» است و در تمامی کنسرت ها مرا همراهی خواهد کرد. امیدوارم بر همین منوال پیش بروم و آثارم مورد توجه قرار گیرد.

خواننده قطعه «عشق من» در ادامه درباره کلیپ های موفقی چون «بذار گریه کنم» و انتشار آثار و موزیک ویدئو جدید نیز افزود:

سعی داریم کار بد منتشر نکنیم بلکه آثاری تولید شود که استانداردهای مد نظرمان را دارا باشد. چند قطعه جدید آماده کرده ام که بعد از کنسرت انشالله تک تک آنها را با فاصله زمانی مناسب منتشر می کنیم به گونه ای که تا عید مردم همه آنها را شنیده باشند. گفتنی است تمامی این قطعات همراه با کلیپ هستند.

برای تولید کلیپ ها با «سبحان فرزانه» سناریو ها را بررسی میکنیم، او را  خیلی دوست دارم و به نظر من «فرزانه» یکی از بهترین هاست. حساسیت و وسواس ما بیش از حد مجاز است اما این موضوع به بهتر شدن کلیپ ها کمک کرده است. سعی می کنم تا در کلیپ ها بازی کنم و این امر در موزیک ویدئو «بذار گریه کنم» نیز انجام شده است. 

وی در ادامه افزود:

برنامه ریزی کرده ایم که پس از این کنسرت، در رشت و تهران و در اواخر فروردین هم در هندوستان اجرا کنم.البته ما در دو جهت  فعالیت داریم و ضمن برگزاری کنسرت، آثار جدید نیز منتشر می کنیم که این دو باید تراز شوند تا به اهداف مان برسیم.

وی در بخش پایانی صحبت هایش گفت:

از مردم خوب استان و زادگاهم خیلی متشکرم، محبت زیادی ازجانب آنها شامل حالم شده است. انشاالله که همه مردم ایران را از نزدیک ببینم.

شایان ذکر است اولین کنسرت «علی پارسا» در گیلان (لنگرود) تالار لوتوس، ۱۴ بهمن ماه ساعت ۲۱، برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید