آخرین اخبار : نمایش «هفت شهر عشق» اسفند ماه به روی صحنه می رود «هنوز پاییز است» اثر جدید کیهان کلهر و رامبرانت تریو تولید ساز کاخن با امضای نوازنده ایرانی آلبوم «لوتوس» با صدای کاوه آفاق منتشر شد سیروان خسروی در تهران به روی صحنه می رود کنسرت رضا صادقی در کشور عراق برگزار می شود اقدام تحسین برانگیز راجر واترز در نجات دو کودک سالن میلاد میزبان آخرین کنسرت فرزاد فرزین در سال ۹۷ سیامک عباسی در تهران به روی صحنه می‌رود برگزاری پنجمین کنسرت در یکی از عجایب هفتگانه جهان

فرزاد فرزین و گروه شوک به تلویزیون می روند

۲۹ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۱۴:۰۵ موسیقی پاپ کد خبر :3004
Print this post

موسیقی پارس – هاتف حسینی: برنامه های نوروزی صدا و سیما چند سالی است که مورد توجه علاقه مندان قرار می گیرد. حضور خوانندگان پاپ جذابیت وی‍ژه ای به این برنامه ها بخشیده و خوانندگانی که در طول سال از وجود رسانه ای تصویری بی بهره اند با حضور در این برنامه ها می توانند ارتباط نزدیک تری با مخاطبانشان برقرار کنند.

اجرای زنده

طی سال های گذشته بیشتر ویژه برنامه های نوروزی با حضور خوانندگان مطرح پاپ برگزار شده که کم تر ژیش آمده خوانند ه ها اجرای زنده داشته باشند. رضا صادقی، مهدی یراحی ، بابک جهانبخش و بنیامین بهادری از جمله خوانندگانی هستند که در تلویزیون اجرای زنده داشته اند.

فرزاد فرزین و گروه شوک در شبکه تهران

فرزاد فرزین که همیشه کنسرت های متفاوتی را برگزار می کند و با نوع آوری های خود طرفداران خود را سورپرایز می کند امسال به همراه گروه “شوک” میهمان شبکه تهران خواهد بود.البته این اولین باریست که وی در تلویزیون به همراه گروه ارکستر خویش اجرا خواهد داشت .همچنین زایا سلیمان مدیر برنامه های فرزاد فرزین در گفتگو با “موسیقی پارس” گفت: امسال با گروه شوک در تلویزیون برنامه خواهیم داشت که البته هنوز قرارداد آن را نبسته ایم و به احتمال زیاد این اجرا را در شبکه تهران انجام خواهیم داد.

گفتنی است خبر اجرای دیگر خوانندگان در ویژه برنامه های نوروزی صدا و سیما به زودی از طریق رسانه “موسیقی پارس” اعلام خواهد شد.

منبع: اختصاصی موسیقی پارس

 

وبگردی آرشیو

arman

هر سالی که با فرزاد شروع بشه سال خوبی میشه

نستن

اخجووووووون
سالمون رو با فرزاد جونم شروع
می کنیم

فـــــــــرزاد جــــــــــونم موفق باشــــــی

مژده

ای زایا سلیمان بی معرفت و …

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷