آخرین اخبار : نمایش «هفت شهر عشق» اسفند ماه به روی صحنه می رود «هنوز پاییز است» اثر جدید کیهان کلهر و رامبرانت تریو تولید ساز کاخن با امضای نوازنده ایرانی آلبوم «لوتوس» با صدای کاوه آفاق منتشر شد سیروان خسروی در تهران به روی صحنه می رود کنسرت رضا صادقی در کشور عراق برگزار می شود اقدام تحسین برانگیز راجر واترز در نجات دو کودک سالن میلاد میزبان آخرین کنسرت فرزاد فرزین در سال ۹۷ سیامک عباسی در تهران به روی صحنه می‌رود برگزاری پنجمین کنسرت در یکی از عجایب هفتگانه جهان

فروپاشی سالن برگزاری کنسرت هنگام اجرای زنده دردسرساز شد

۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۹ موسیقی جهان کد خبر :86372
Print this post

موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: فروپاشی بخشی از سالن کنسرت در هنگام اجرای زنده، دردسرساز شد. در کنسرت «بک استریت بویز»، یک گروه موسیقی آمریکایی، ۱۴ نفر از تماشاچیان مصدوم شده و به بیمارستان منتقل شدند.
به نقل از مجله ی هالیوود ریپورتر شرایط نامناسب آب و هوایی اوکلاهما باعث شده بخشی از ساختمانی که این گروه موسیقی در آن اجرا داشتند، فرو بریزد.
به گزارش کوکو تی وی این حادثه که باعث لغو کنسرت گروه بک استریت بویز شد، ساعت ۵ و نیم به وقت محلی اتفاق افتاده و از بین تماشاچیان حاضر در سالن ۱۴ نفر از آنها زخمی شده و بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند.

وبگردی آرشیو

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷