آخرین اخبار : خاطرات «حامد همایون» از ضبط موسیقی با «بهنام بانی» در استودیوی زیرزمین تا انتشار «چتر خیس» توضیحات مدیر کل دفتر موسیقی و وزیر ارشاد در خصوص ممنوع الکاری محمد معتمدی کنسرت رایگان کیخسرو پورناظری و همایون شجریان مهرماه برگزار خواهد شد امیرعباس گلاب و حامد همایون نذر خود را ادا کردند محمد معتمدی: در کنسرت خیابانی فقط اجازه اجرای پلی بک داشتم زکریا یوسفی در فستیوال مسپو به روی صحنه می رود برگزاری مسابقه یوروویژن در اسرائیل تحریم شد خواننده جوان و مشهور آلمانی در سواحل مفقود شد جان لجند با دریافت چهار جایزه ی جهانی معتبر در تاریخ ماندگار شد ضبط تازه ترین موزیک ویدیوی «رضا یزدانی» در ورزشگاه آزادی

فروپاشی سالن برگزاری کنسرت هنگام اجرای زنده دردسرساز شد

۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۹ موسیقی جهان کد خبر :86372

موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: فروپاشی بخشی از سالن کنسرت در هنگام اجرای زنده، دردسرساز شد. در کنسرت «بک استریت بویز»، یک گروه موسیقی آمریکایی، ۱۴ نفر از تماشاچیان مصدوم شده و به بیمارستان منتقل شدند.
به نقل از مجله ی هالیوود ریپورتر شرایط نامناسب آب و هوایی اوکلاهما باعث شده بخشی از ساختمانی که این گروه موسیقی در آن اجرا داشتند، فرو بریزد.
به گزارش کوکو تی وی این حادثه که باعث لغو کنسرت گروه بک استریت بویز شد، ساعت ۵ و نیم به وقت محلی اتفاق افتاده و از بین تماشاچیان حاضر در سالن ۱۴ نفر از آنها زخمی شده و بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند.

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷