آخرین اخبار : فراخوان دومین جایزه ترانه افشین یداللهی منتشر شد فراخوان سیروان جهت جذب هنرمندان فعال در زمینه موسیقی آریا عظیمی نژاد یکی از داوران برنامه عصر جدید شد ماکان بند خواننده تیتراژ سریال شد تیتراژ سریال «دنگ و فنگ روزگار» با صدای سینا حجازی جدول برنامه های جشنواره موسیقی فجر منتشر می شود آلبوم سپیده خداوردی منتشر می شود برگزاری آزمون عملی آکادمی پورناظری با حضور هنرمندان برجسته موسیقی لیست اولیه خوانندگان بخش پاپ جشنواره موسیقی فجر کنسرت زمستانی محسن یگانه در تهران برگزار شد

فروپاشی سالن برگزاری کنسرت هنگام اجرای زنده دردسرساز شد

۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۹ موسیقی جهان کد خبر :86372
Print this post

موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: فروپاشی بخشی از سالن کنسرت در هنگام اجرای زنده، دردسرساز شد. در کنسرت «بک استریت بویز»، یک گروه موسیقی آمریکایی، ۱۴ نفر از تماشاچیان مصدوم شده و به بیمارستان منتقل شدند.
به نقل از مجله ی هالیوود ریپورتر شرایط نامناسب آب و هوایی اوکلاهما باعث شده بخشی از ساختمانی که این گروه موسیقی در آن اجرا داشتند، فرو بریزد.
به گزارش کوکو تی وی این حادثه که باعث لغو کنسرت گروه بک استریت بویز شد، ساعت ۵ و نیم به وقت محلی اتفاق افتاده و از بین تماشاچیان حاضر در سالن ۱۴ نفر از آنها زخمی شده و بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند.

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷