آخرین اخبار : شصت و یکمین دوره از مراسم گرمی در لس آنجلس برگزار می شود مراسم رونمایی از کتاب «قیچک آلتو و ویولا» اثر پریسا پیرزاده برگزار شد کنسرت پاییزی گروه سون برگزار می شود جزییاتی از تازه ترین فعالیت های امیرعباس گلاب تیزر کنسرت حمید هیراد برایش دردسر ساز شد ماکان بند انتشار قطعه جدیدی را جایگزین «دو ستاره» کرد رونمایی آلبوم جدید رحیم شهریاری در تازه ترین کنسرتش شهاب مظفری در تهران روی صحنه می رود کنسرت گروه آلترناتیو راک «Minus1» آذر ماه در سالن ایوان شمس برگزار می‌شود محمد معتمدی در اراک به روی صحنه می‌‌رود

فروپاشی سالن برگزاری کنسرت هنگام اجرای زنده دردسرساز شد

۳۱ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۱۴:۳۹ موسیقی جهان کد خبر :86372
Print this post

موسیقی پارس_شهرزاد جعفری: فروپاشی بخشی از سالن کنسرت در هنگام اجرای زنده، دردسرساز شد. در کنسرت «بک استریت بویز»، یک گروه موسیقی آمریکایی، ۱۴ نفر از تماشاچیان مصدوم شده و به بیمارستان منتقل شدند.
به نقل از مجله ی هالیوود ریپورتر شرایط نامناسب آب و هوایی اوکلاهما باعث شده بخشی از ساختمانی که این گروه موسیقی در آن اجرا داشتند، فرو بریزد.
به گزارش کوکو تی وی این حادثه که باعث لغو کنسرت گروه بک استریت بویز شد، ساعت ۵ و نیم به وقت محلی اتفاق افتاده و از بین تماشاچیان حاضر در سالن ۱۴ نفر از آنها زخمی شده و بلافاصله به بیمارستان منتقل شدند.

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷