آخرین اخبار : کنسرت «حسین علیزاده» و گروه «رامبرانت» در برلین آلمان برگزار می شود بیشترین کنسرت شهرستان در کدام استان برگزار شده است؟ اثر جدید «دانش فرید» در لیست انتظار صدور مجوز اولین کنسرت رسمی ایوان بند برگزار می شود گروه موسیقی قمر در کشور روسیه به روی صحنه خواهند رفت کارنامه چهل سال اخیر موسیقی ایران با حضور کارشناسان بررسی می شود انتشار آلبوم «کجا باید برم» به تاخیر افتاد جزییاتی از تازه ترین فعالیت های بابک جهانبخش حسین زمانی: در تلاش هستم اولین کنسرت خود را خیابانی و رایگان برگزار کنم کنسرت سعید شهروز در تهران برگزار می شود

قطعه جدید مجید و مهدی فرهبد منتشر می‌شود

۱۵ مرداد ۱۳۹۷ ساعت ۲۱:۰۱ خبر کد خبر :85688
Print this post
فرهبد

موسیقی پارس_حسام سلیمانی: پس از انتشار قطعاتی همچون «آسون دلم رفت»، «تبریک میگم» و «چه یاری»، اثر جدید مهدی و مجید فرهبد به نام «با تو تمومه» در روز سه شنبه شانزدهم مرداد ماه، ساعت ۱۸ پخش خواهد شد.

در این قطعه آرش ای پی (شعر و ملودی)، اشکان ٱرام (تنظیم)، کیان دارات (گیتار)، مسعود جهانی (میکس و مسترینگ) و امید رمضانی (اخذ مجوز) با این دو خواننده همکاری داشته اند.

برادران فرهبد درباره این اثر در فضای مجازی و صفحه شخصی خود، بیان داشتند:
«قصه این آهنگ با کپشن هاى آهنگاى دیگه فرق میکنه، از کلام ناب آرش شروع شد من و جهانى پَر زدیم براى این آهنگ از قلبم براى یکى از دوستاى نابم خواستم خیلى از دوستاى سرشناسم که همکارى ویدیویى زیادى باهم داشتیم اونا هم پر زدن واسه این آهنگ، نشد با صداى رفیقم بیاد. شد اولین آهنگمون که مجوز ارشاد و گرفت البته با دستاى امید عزیزم، مهدیمون گفت تنظیمو گیتار لایوى کنیم با محمدطاهر تست کردیم اشکان عزیزم سیکوئنز و تنظیم کرد، کیان دارات به بهترین شکل اجراش کرد، على تیرداد هم براى ضبط وکال تحملمون کرد، کار اومد واسه فوت آخر میکس و مسترینگ که عمو جهانى ترکوند، نیماى عزیزم هم زحمت پخش و کشید، امیدوارم موقع گوش دادنش دلِ شما هم پَر بکشه عشق کنیم.»

برچسب‌ها,

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷