آخرین اخبار : لیست نهایی کنسرت های نوروزی سیروان خسروی دو روز دیگر وضعیت سلامتی محسن یگانه مشخص می شود برنامه کامل کنسرت های نوروزی حامد همایون محسن یگانه در بیمارستان بستری شد سال خوش با صدای ایرج و پرویز قربانی آغاز همکاری بابک جهانبخش و شرکت «آوای فروهر» بزرگترین جشنواره موسیقی کشور با حضور ۱۰ خواننده مطرح، نوروز ۹۷ در رامسر برگزار می شود آهنگ‌ «کوچه لره» با صدای مرحمت آقازاده و با تنظیم ارشک رفیعی منتشر ‌شد کنسرت با شکوه محسن یگانه در آخرین روزهای زمستان ۹۶ «صلح» در بازار موسیقی کشور است!

کرونبرگ فرانکفورت، میزبان هنرمند ایرانى

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۰ خبر کد خبر :72585

موسیقى پارس: «امین غفاری»، نوازنده ویولن و آهنگساز، جهت شرکت در آکادمی و مستر کورس جهانی «کرونبرگ فرانکفورت» به کشور آلمان سفر مى کند.
«آکادمی کرونبرگ» در آلمان، از بزرگترین و معتبرترین مراکز موسیقی دنیا به حساب مى آید و اغلب مسترکلاس و مسترکورس ها در آن برگزار می شـــــود. گفتنى است در این آکادمی ، اساتید و نوازنده های برجسته مانند «گیدون کرمر»، «بوریس کوشنیر» و «راخلین» سابقه تدریس دارند.
«امین غفاری» که سرپرستى و مدیریت «ارکستر سمفونی پاسارگاد» را بر عهده دارد و در سال ٢٠١۵ در جمع ٢۵ برگزیده مسابقات جهانى ویولن خاچاطوریان قرار گرفته است؛ قصد دارد با رپرتواری شامل قطعاتی از «ایزایی»، «فرانک» و «چایکوفسکی»، در این دوره ها حضور پیدا کند.