آخرین اخبار : قطعه مشترک محمدرضا گلزار و سینا سرلک برای سریال ساخت ایران آلبوم «بازگشت به رویاپردازى» در ایران و به صورت دیجیتال در آمریکا منتشر می‌‌شود آلبوم بابک جهانبخش به زودی منتشر می شود «آتش مهر» منتشر شد کلیپ «خوان آسمانی» با صدای پیام عزیزی و با حمایت دکتر پور زرندی منتشر می‌شود تور کنسرت بهنام بانی در استرالیا برگزار می شود ریمیکس قطعه «تو‌بری بارون» با صدای محمد علیزاده منتشر شد ریمیکس قطعه ی » آرزوی آرامش » با صدای « مهرزاد خواجه امیری » منتشر شد. «منو ببین» تازه ترین اثر با صدای مازیار سارمه منتشر می شود بزرگترین کنسرت راک کشور با ارکستر سمفونی توسط گروه شهاب صادقی برگزار شد
ماه عسل
تور گرجستان
تور گرجستان

کرونبرگ فرانکفورت، میزبان هنرمند ایرانى

۲۴ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۱۵:۰۰ خبر کد خبر :72585

موسیقى پارس: «امین غفاری»، نوازنده ویولن و آهنگساز، جهت شرکت در آکادمی و مستر کورس جهانی «کرونبرگ فرانکفورت» به کشور آلمان سفر مى کند.
«آکادمی کرونبرگ» در آلمان، از بزرگترین و معتبرترین مراکز موسیقی دنیا به حساب مى آید و اغلب مسترکلاس و مسترکورس ها در آن برگزار می شـــــود. گفتنى است در این آکادمی ، اساتید و نوازنده های برجسته مانند «گیدون کرمر»، «بوریس کوشنیر» و «راخلین» سابقه تدریس دارند.
«امین غفاری» که سرپرستى و مدیریت «ارکستر سمفونی پاسارگاد» را بر عهده دارد و در سال ٢٠١۵ در جمع ٢۵ برگزیده مسابقات جهانى ویولن خاچاطوریان قرار گرفته است؛ قصد دارد با رپرتواری شامل قطعاتی از «ایزایی»، «فرانک» و «چایکوفسکی»، در این دوره ها حضور پیدا کند.

وبگردی

سیامک عباسی امیرعباس گلاب

اجرای مشترک سیامک عباسی و امیرعباس گلاب در کنسرت عاشقانه های پاپ

کنسرت محسن یگانه

ویدیو اجرای محسن یگانه در شب تولدش