محسن یگانه و حمید عسکری آهنگسازان کازابلانکا

0

موسیقی پارس – رضا رویگری در گفت و گو با خبرنگار موسیقی خبرگزاری سینمای ایران، گفت: در حال حاضر هشت قطعه از آلبوم موسیقی «کازابلانکا» آماده و دو قطعه آن باقی مانده است. یکی از این قطعه ها را محسن یگانه و قطعه بعدی را نیز پوریا حیدری می سازند که انشاالله بعد از آماده شدن این دو قطعه مجوز آلبوم را که برای آن اقدام کرده ایم گرفته و آلبوم را منتشر خواهیم کرد.

وی افزود: برای زمان انتشار آلبوم من قصد داشتم «کازابلانکا» عید فطر بیرون بیاید ولی گرفتن مجوز و سختی های کار سبب تاخیر در انتشار این آلبوم شد.

رویگری تصریح کرد: این آلبوم 10 قطعه است که آهنگسازی قطعات توسط حمید عسگری، محسن یگانه، پوریا حیدری، عماد توحیدی صورت گرفته است و اشعار آن توسط ترانه مکرم، امین بامشاد، زهرا آملی، مریم اسدی و یغما گلرویی سروده شده است. خواننده کار هم خودم هستم.

وی عنوان کرد: در حال حاضر درگیر گرفتن مجوز آلبوم هستیم که در صورت اخذ آن اقدام به انتشار آلبوم خواهیم کرد. این آلبوم موسیقی پاپ روز است که کازابلانکا، نوستالوژی ها، داش آکل، صحنه، بغض، قاصدک و… عنوان قطعات این آلبوم هستند.

رویگری در پایان خاطر نشان کرد: در حال حاضر سر پروژه سینمایی خاصی نیستم و بیشتر قصد دارم به آلبوم موسیقی ام رسیدگی کنم. تمرکزم بیشتر بر این آلبوم موسیقی است و قصد داریم بعد از انتشار آلبوم کنسرت آن را برگزار کنیم.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید