من بی او با صدای هادی حسن بیگی منتشر شد

0

موسیقی پارس : «من بی او» با صدای هادی حسن‌بیگی و آهنگسازی حمید رشیدی منتشر شد و در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفت.

سیدمحمد تنکابنی مدیر موسسه هنری «باس» و تهیه کننده‌ی آهنگ «من بی او»، درباره انتشار این آهنگ، گفت: هادی حسنبیگی از خوانندگان آموزش دیده در عرصه موسیقی پاپ است که فعالیت موسیقایی خود را از سال 1376 در کانون فرهنگی تربیتی حُر زیر نظر آقای شهروز حقی آغاز کرده است. سال‌ها از محضر استادانی همچون علیاصغر شاه‌زیدی، حمیدرضا نوربخش، حسین علیشاپور و مسعود امیری بهره برده و همچنین نزد اقای علی تفرشی مبانی موسیقی و سلفژ را آموزش دیده است.

تنکابنی ادامه داد: جوانان بسیاری در کشورمان در تلاش برای ورود به عرصه موسیقی پاپ هستند اما شاید کمتر به تاثیر مثبت آموزش اصولی در جهت تولید محتوای استاندارد توجه کردهاند، که این مسئله در سلیقه شنیداری مخاطبان تاثیر منفی دارد.
این تهیه کننده تاکید کرد: هدف ما ارتقای سلیقه شنیداری مخاطبان موسیقی پاپ با استفاده از تکنیک¬ها و استانداردهای موسیقی ایرانی و تلفیق آن با موسیقی مردم پسند امروزی است؛ هادی حسن بیگی نیز همین هدف را دنبال میکند.
«من بی او» ساخته آهنگساز شناخته شده موسیقی پاپ، حمید رشیدی است که آثار بسیار زیادی از او با صدای خوانندگان مطرح منتشر شده است. طراحی پوسترِ این قطعه هم بر عهده حسین سلیمانی بوده است.
آهنگ «من بی او» از سوی موسسه هنری «بانگ آوای سارنگ (باس)» منتشر شده است.
در ادامه می‌توانید قطعه‌ی «من بی او» را از اینجا بشنوید یا دانلود کنید.

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید