مهدی مقدم: لطفا کنسرت ها را برگزار کنید

0
مهدی مقدم

موسیقی پارس_حسام سلیمانی: سیروان خسروی با توجه به مشکلات معیشتی مردم، تصمیم به لغو کنسرت خود و حتی پرداخت خسارت ۱۵۰ میلیون تومان به مسئولین سالن برگزاری کنسرت برای این اتفاق، گرفت؛ مهدی مقدم با انتشار بخش هایی از مصاحبه سیروان در یک برنامه که اجرای آن را رضا رشیدپور بر عهده داشت و سوالی راجع به مقدم و برخی خواننده ها پرسیده بود، متنی را منتشر کرد.
وی در صفحه مجازی خود، اعلام داشت:
«با سلام و احترام به همه شما عزیزانم. لطفا قبل از گذاشتن کامنت تصاویر رو با دقت ببینید، ازقدیم گفتن شنونده باید عاقل باشه سپاس از این دوست هنرمند که همونطور که دیدیم شرفش رو به منافع شخصیش نفروخته و نمیفروشه و گویا کارشناس خوبی برای فعالیت هنری افراد و مشکلات اجتماعی و…هستند که به خاطر شرایط مالی بد مردم عزیزمون دوازده سانس کنسرتش رو لغو کرد و یکصد و پنجاه میلیون تومان در این شرایط اقتصادی نابسامان که پول به سختی در میاد و حقوق خیلیا در ماه فقط حدود یک میلیون تومان هست، به خاطر عدم اجرای کنسرت فقط برای همدردی با مردم به سالن ضرر و زیان دادن.
امیدوارم نون دلتو بخوری به خاطر این کار بزرگت خداوند منان که از دلامون آگاه هست لطف کنه و افرادی خوش قلب و مهربان و درد آشنا مثل خودت که در بیانات تصاویر بالا مشخص هست سر راهت قرار بده… آمین.
حرف تو دلم زیاده اما فعلا فقط سکوت و نگاهم میکنم سوال؟! آیا راه بهتری در همین شرایط برای همدردی نبود؟ متاسفانه با این کار باری از دوش اشخاص نیازمند برداشته نشده و نمیشه، ای کاش چاره ای بهتر می اندیشیدی تا در انبوه مشکلات مردم کمی دلشان شاد شود چرا که ما همه همدردیم و همدردی دردی دوا نمیکند.
در آخر اینم بگم تا بعضی از هوادارانتون بدونن که شما و بعضي از دوستان همکار با اعتراف در فیلم بالا با اعتراض و بیانیه دادن در فضای مجازی وسایت موسیقی ما در اون زمان بعد از پنج سال ممنوعیتم در موسیقی به خاطر پخش کلیپهایی که مجوز داشته و حقوق مادی معنوی آثار متعلق به شرکت دیگری بوده و پخش آن از دست من خارج بود، حساسیت حراست وزارت ارشاد رو روی من بیشتر کردید و باعث شدید بسیار بسیار دچار چالش بشم و سه سال دیگه این ممنوعیت ادامه داشته‌باشه و بشه هشت سال بیکاری و بی پولی منی که شغلم و عشقم خوانندگی بود، بهتون نمیاد انقدر دلتون نازک باشه که برای بیکاری و بی پولی مردم نگران و ناراحت باشی هر کس هر نظری داشته باشه مهم نیست، مهم اینه که شبا که میخوای بخوابی فقط خودت میدونی با خودت چند چندی البته اگر غم و همدردیت با مردم اجازه بده به موضوعات دیگه فکر کنی»

وی همچنین در بخش دیگری از صفحه خود با انتشار عکسی از یک کودک بیمار نوشت:
«دوستان عزیز لطفا به خاطر همدردی با مشکلات مالی و کاری خانواده ها و هزینه سنگین این بیماری و بیماریهای دیگه که خودتون بهتر میدونید کنسرتتهاتون رو خواهشا اجرا کنید و بعد از کسر هزینه های کنسرت سود باقیمانده رو به این عزیزان و خانوادشون کمک کنید تا یه پدر یک عمر عذاب وجدان نداشته باشه و شرمنده زن و خانواه و اطرافیانش به خاطر نداشتن هزینه درمان بیماری و خدای ناکرده از دست رفتن عزیزش نشه.
ممنون از عنایت و همدردیتون»

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید