آخرین اخبار : نمایش «هفت شهر عشق» اسفند ماه به روی صحنه می رود «هنوز پاییز است» اثر جدید کیهان کلهر و رامبرانت تریو تولید ساز کاخن با امضای نوازنده ایرانی آلبوم «لوتوس» با صدای کاوه آفاق منتشر شد سیروان خسروی در تهران به روی صحنه می رود کنسرت رضا صادقی در کشور عراق برگزار می شود اقدام تحسین برانگیز راجر واترز در نجات دو کودک سالن میلاد میزبان آخرین کنسرت فرزاد فرزین در سال ۹۷ سیامک عباسی در تهران به روی صحنه می‌رود برگزاری پنجمین کنسرت در یکی از عجایب هفتگانه جهان

میثم مروستی با ارکستری بزرگ به اریکه ایرانیان می رود

۲۳ بهمن ۱۳۹۱ ساعت ۰۸:۱۳ موسیقی پاپ کد خبر :2935
Print this post

موسیقی پارس – هاتف حسینی:  میثم  مروستی، نوازنده و خواننده پاپ کشورمان در گفتگو با خبرنگار ما گفت: روزهای دهم و یازدهم اسفند سال جاری در مجموعه اریکه ایرانیان به همراه گروه ارکستر ۱۴ نفره ام به روی صحنه خواهم رفت.

وی همچنین عنوان کرد: در این اجرا با گروه های مختلفی همکاری خواهم کرد که “گروه کر آوازی تهران” و “گروه بادی آسنووا” از جمله آنان است.
میثم مروستی در رابطه با جزئیات برگزاری این کنسرت بیان کرد: در این کنسرت ها تمام قطعات آلبوم اولم را اجرا خواهم کرد و بیشتر تمرکزمان را گذاشتیم تا یک اجرای خوب را تقدیم مخاطبان کنیم.
وی ادامه داد: سعی می‌کنیم در این دو شب ۱۷ الی ۱۸ قطعه اجرا کنیم که ۶ قطعه از آن بی کلام است.
مروستی در ادامه صحبت هایش اظهار کرد: به احتمال زیاد بعد از عید دوباره در تهران اجرا خواهم داشت که این اجرا منوط به صدور مجوز برای آن است.
خواننده آلبوم “لحظه های بی هوا” در رابطه با آلبوم جدید خود گفت: چند وقتی است که شروع به جمع آوری آلبوم جدیدم و در این آلبوم با ترانه سرایانی چون حسین قیاسی، داود رحمت الهی و دکتر افشین یدالهی همکاری خواهم کرد.

وی افزود: در بخش موسیقی نیز با علی بیرنگ کار خواهم کرد و همانند آلبوم اولم بیشتر کارهای آهنگسازی را خودم انجام خواهم داد.

وبگردی آرشیو

کنسرت فرزاد فرزین

اجرای قطعه عاشقانه در کنسرت ۸ شهریور فرزاد فرزین

کنسرت امید حاجیلی

ویدیو کنسرت امید حاجیلی در تهران -۲ شهریور ۹۷